Pobierz aplikację betfan na telefon
Gdzie oglądać mecze FC Porto?

FC Porto to drugi najbardziej utytułowany klub w Portugalii. Ustępuje jedynie Benfice. Smoki są jedynym reprezentantem swojego kraju w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Walczą także o mistrzostwo Portugalii, a wyścig o pierwsze miejsce obserwuje się znakomicie. Sprawdź gdzie oglądać mecze FC Porto.

kod promocyjny BETFAN

Gdzie oglądać mecze FC Porto?

FC Porto to trzeci klub w tabeli ligi portugalskiej. Smoki mogą tłumaczyć się jednak tym, że jako jedyny portugalski klub wystąpią w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. W szeregach Smoków wciąż gra Pepe, który jest najstarszym strzelcem gola w historii Champions League. FC Porto to zaraz po Benfice najbardziej utytułowana drużyna w Portugalii. Smoki zdobyły mają na swoim koncie aż 30 mistrzostw kraju, a w tym sezonie znowu walczą o poprawienie tego wyniku.

Gdzie oglądać mecze FC Porto? W BETFAN TV i Eleven Sports. Pakiet miesięczny w Eleven Sports kosztuje 15.90 zł. Znakomitą alternatywą jest więc BETFAN TV. Większość transmisji jest darmowych, ale trzeba zapłacić chociażby za Bundesligę. Ligę portugalską, a w tym mecz Sportingu Lizbona można oglądać za darmo. Aby mieć pełny dostęp do wszystkich transmisji z BETFAN TV wystarczy zagrać kupon za minimalną stawkę 2 złote. W tej cenie uzyskujemy dostęp na cały dzień między innymi do wspomnianej już ligi niemieckiej. Poza transmisjami z rozmaitych wydarzeń sportowych można się także wzbogacić.

Sprawdź gdzie obejrzeć mecze Bayernu Monachium.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!