Pobierz aplikację betfan na telefon
Gdzie oglądać mecze Borussii Dortmund?

Borussia Dortmund to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Bundeslidze. Jest także kopalnią talentów. To w tym klubie najbardziej rozwinęli się Robert Lewandowski, Erling Haaland czy Jude Bellingham. Sprawdź gdzie oglądać mecze Borussii Dortmund.

kod promocyjny BETFAN

Gdzie oglądać mecze Borussii Dortmund?

Borussia Dortmund w poprzednim sezonie zażarcie walczyła o mistrzostwo z Bayernem Monachium i przegrała go tuż przed finiszem. Wicemistrz Niemiec na razie nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie, ale powrót do dobrej dyspozycji przy takiej kadrze wydaje się kwestią czasu. Borussia Dortmund to klub z jednymi z najlepszych kibiców w Europie, a stadion – Signal Iduna Park jest prawie zawsze wypełniony po brzegi.

Gdzie oglądać mecze Borussii Dortmund? W BETFAN TV i Viaplay. Pakiet total w Viaplay kosztuje 55 złotych miesięcznie. Znakomitą alternatywą jest więc BETFAN TV. Większość transmisji jest darmowych, ale za Bundesligę trzeba zapłacić. Aby obejrzeć mecze Borussii Dortmund wystarczy zagrać kupon w BETFAN, a jego minimalna stawka to jedynie 2 złote. Po jego zagraniu otrzymasz dostęp nie tylko do meczów ligowych Borussii Dortmund, ale i całej Bundesligi. Zagranie kuponu zapewnia dostęp do transmisji na cały dzień. W BETFAN TV daje Ci zatem możliwość nie tylko najtańszego oglądania Borussii Dortmund i całej Bundesligi, ale jednocześnie możesz trafić kupon i zgarnąć dodatkowe pieniądze.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!