Moenchengladbach – Union Berlin: Typy, kursy, zakłady 28.04 | Bundesliga

Wojciech Sikora

28 kwietnia 2024

Moenchengladbach
Ostatni dzień zmagań w ramach 31. kolejki Bundesligi przed nami, a już teraz wiemy, że sporo namieszała w kontekście końcówki sezonu. Moenchengladbach, w jednym z trzech ostatnich pojedynków tej rundy, zmierzy się na swoim terenie z Union Berlin. Obie drużyny nie mogą powiedzieć, że ten sezon był dla nich udany. Spodziewano się po nich miejsca w górnej części tabeli. Która z ekip dziś poprawi swoją pozycję? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Moenchengladbach – Union Berlin.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Moenchengladbach – Union Berlin?
  2. Zapowiedź meczu Moenchengladbach – Union Berlin.
  3. Jakie są kursy na mecz Moenchengladbach – Union Berlin?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Moenchengladbach – Union Berlin?

Moenchengladbach – Union Berlin: Typy bukmacherskie

Union Berlin niespodziewanie w tym sezonie zawodził nadmiernie, co sprowadziło ich do 14. miejsca przed tą kolejką. Co więcej mają tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową i nie jest powiedziane, że pożegnają się Bundesligą. Obecnie są po trzech porażkach z rzędu, a przed nimi ciężkie starcie.

1.86

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Zmierza się bowiem z Moenchengladbach, które także jest zagrożone spadkiem. W prawdzie ich przewaga nad strefą spadkową jest nieco większa, bo mają cztery punkty więcej, ale przy obecnej formie wszystko jest możliwe. Moim zdaniem walka w tym meczu będzie do samego końca i dlatego przełoży się do wielu przewinień. To z kolei przełoży się na niewielką ilość goli, dlatego typuję poniżej 2.5 bramki.

Moenchengladbach - Union Berlin: Kursy bukmacherskie

 • Wygrana Moenchengladbach - 2.22
 • Remis - 3.40
 • Wygrana Union Berlin - 3.05
 • Powyżej 2.5 gola - 1.88
 • Obie strzelą - 1.72
Eksperci ocenili szanse w tym spotkaniu i to Moenchengladbach będzie nieznacznym faworytem do zdobycia trzech punktów. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.22. Z kolei przelicznik w przypadku wygranej Union Berlin to 3.05. Remis jest wyceniany w tym zestawieniu mnożnikiem 3.40.

Moenchengladbach - Union Berlin: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Moenchengladbach a Union Berlin w ramach 31. kolejki Bundesligi, odbędzie się 28 kwietnia o 15:30 na Borussia-Park w Moenchengladbach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy