Pobierz aplikację betfan na telefon
F1: GP Brazylii 2022 – transmisja i harmonogram

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Brazylii. Struktura sesji będzie nieco odmieniona, ponieważ czeka nas weekend ze sprintem kwalifikacyjnym. Oznacza to, że w piątek odbędą się kwalifikacje, w sobotę sprint, a tradycyjnie w niedzielę wyścig. Dodatkowych emocji na torze w Sao Paulo, może zapewnić deszcz, którego nie wykluczają meteorolodzy. Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

F1: GP Brazylii – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze w Brazylii. Podczas rywalizacji w Sao Paulo, będzie odbywać się sprint kwalifikacyjny, co oznacza nieco zmienioną strukturę sesji. Dodatkowo synoptycy zapowiadają szanse na deszcz. Zapoznaj się z zapowiedzią GP Brazylii, gdzie znajdziesz informacje o torze, oponach, pogodzie oraz typy na poszczególne sesje.

Harmonogram GP Brazylii:

Piątek 11.11
16:30 – 1. trening
20:00 – kwalifikacje

Sobota 12.11
16:30 – 2. trening
20:30 – sprint kwalifikacyjny

Niedziela 13.11
19:00 – wyścig

F1: GP Meksyku– TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Eleven Sports 1 i aplikacji mobilnej Eleven Sports oraz stronie internetowej elevensports.pl.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!