El. MŚ: typy i zapowiedź meczów grupy C – 12.11

W piątek – drugi dzień El. MŚ swoje mecze rozegra grupa C. Czeka nas batalia o pierwsze miejsce między Włochami a Szwajcarią oraz rywalizacja Irlandii Północnej z Litwą. Zapraszam na typy i zapowiedzi wymienionych spotkań.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

El. MŚ: Irlandia Północna – Litwa (12.11 20:45) – zapowiedź i typy

Irlandia Północna i Litwa są najsłabszymi reprezentacjami w grupie C. Gospodarze mają na koncie pięć punktów i zajmują czwartą pozycję. Nie mają już szans na awans na mundial. Ostatnio przegrała z Bułgarią oraz Szwajcarią, z którą także sensacyjnie bezbramkowo zremisowała. We wrześniowym meczu towarzyskim pokonała skromnie Estonię 1:0.

Litwa natomiast jest dopiero na piątej – ostatniej pozycji i zgromadziła tylko trzy punkty. Nasi sąsiedzi wygrali tylko jedno starcie w ramach Eliminacji Mistrzostw Świata – z Bułgarią 3:1. Był to jedyny mecz dla Litwy w 2021 roku, który nie zakończył się porażką. Wcześniej nasi sąsiedzi ulegli Szwajcarii, Włochom, Irlandii Północnej, Łotwie, Hiszpanii i Estonii.

Ostatnie bezpośrednie starcie zakończyło się wygraną Irlandii Północnej 4:1. Reprezentacja ta jeszcze ani razu w swojej historii nie przegrała z Litwą. Stawiam więc na wygraną gospodarzy.

Proponowany typ: wygrana Irlandii Północnej - kurs 1.45 z oferty BETFAN

El. MŚ: Włochy - Szwajcaria (12.11 20:45) - zapowiedź i typy

Włochy i Szwajcaria są na szczycie grupy C. Obie reprezentacje mają na swoim koncie po 14 punktów. Squadra Azzurra jest wygrała Euro 2020 i jest jedną z topowych europejskich drużyn. W turnieju pokonała między innymi Hiszpanię, Belgię oraz w finale Anglię. Ostatnie mecze nie były jednak dla mistrzów Europy zbyt udane. W Eliminacjach Mistrzostw Świata wprawdzie pokonali Litwę 5:0, ale zremisowali ze Szwajcarią oraz Bułgarią. W półfinale Ligi Narodów przegrali z Hiszpanią, ale w meczu o trzecie miejsce okazali się lepsi od Belgii.

Szwajcaria na Euro 2020 doszła do 1/4 finału, a w fazie pucharowej wyeliminowała Francję. Dosyć dobrze poszło jej w ostatnich meczach Ligi Narodów, choć mogła pokusić się o więcej punktów. Pokonała Litwę oraz zremisowała i wygrała z Irlandią Północną. Ostatni bezpośredni mecz między Włochami a Szwajcarią zakończył się bezbramkowym remisem. Pamiętamy jednak starcie z Euro, gdzie Squadra Azzurra nie dała rywalom żadnych szans. Typuję wygraną Włochów, którzy mają bardzo dobry okres. Do tego zachowali czyste konto w poprzednich dwóch starciach ze Szwajcarią, dlatego dla podbicia kursu stawiam, że podopieczni Roberto Manciniego wygrają do zera.

Proponowany typ: Włochy wygrają do zera - kurs 2.39 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!