Pobierz aplikację betfan na telefon
Dania – Irlandia Północna. Typy, kursy, zapowiedź 16.06 | El. Euro 2024

Duńczycy są w nie małym kryzysie i muszą go szybko ugasić zanim pożar zacznie robić się większy i przełoży się na całe eliminacje do Mistrzostw Europy w Niemczech. Rywalem będzie Irlandia Północna więc reprezentacja z bardzo wątpliwą jakością do zatrzymania Duńczyków, ale kto wie? Czy gospodarze wykonają swoje zadanie wieczorem? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Dania – Irlandia Północna.

Dania – Irlandia Północna: zapowiedź meczu

Obie reprezentacje mają już za sobą dwa mecze w eliminacjach i już zdążyły przegrać jeden mecz. Duńczycy przegrali na własne życzenie z reprezentacją Kazachstanu, choć prowadzili już (2:0) to finalnie wrócili z Kazachstanu bez punktów. Wygrali jednak wcześniej z Finami i na pocieszenie po 2 kolejkach mają 3 punkty. Goście z kolei przegrali z Finami, ale wygrali z San Marino. Duńczycy strzelili już w eliminacjach 5 goli dzięki czemu są na drugim miejscu w grupie, które daje awans. Liderem są Słoweńcy. 

 

Dania - Irlandia Północna: typy i przewidywane składy

Typy Dania - Irlandia Północna

1.87

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

 

Liczę na potężną rehabilitację reprezentacji Danii po tym jak bardzo słabo wypadli podczas Mundialu w Katarze. Obie reprezentacje mają tyle samo punktów po dwóch kolejkach eliminacji zatem spodziewam się dziś sporo bramek i walki o pierwsze i drugie miejsce w grupie.

Dania - Irlandia Północna: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Dania kontra Irlandia Północna, odbędzie się 16 czerwca o 20:45. Transmisja tego meczu na Polsat Sport.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!