Codzienny Freebet na europejskie puchary – promocja BETFAN

Kamil Błaszczyk

08 sierpnia 2023

Lech Poznań

Trzy dni eliminacji do europejskich pucharów = trzy dni freebetów w BETFAN! Postaw zakład za 49 zł z salda głównego na europejskie puchary. Automatycznie po postawieniu kuponu zgarniesz freebet 25 zł do wykorzystania na wszystko! Sprawdź -> 

Codzienny Freebet przez 3 dni europejskich pucharów

Europejskie puchary i freebety idą w parze!
Graj w apce LM lub LKE i zgarnij freebet 25 zł – i tak codziennie! Do zgarnięcia nawet 75 zł we freebetach.

Codzienny Freebet na europejskie puchary - promocja BETFAN

1. POSTAW KUPON

Postaw kupon w aplikacji mobilnej, na którym umieścisz zdarzenia wyłącznie z kategorii europejskich pucharów w piłce nożnej – na pewno wiesz, co jest na rzeczy! Spełnij wymogi dotyczące kursu oraz stawki.

Stawka – 49 zł

Minimalny kurs – 3.0

2. ZGARNIJ FREEBET

Trzymamy kciuki za Twój kupon, ale nieważne, czy wygrasz, czy przegrasz, od razu zgarniesz freebet do wykorzystania na wszystko!

3 GRAJ ZA FREEBET

Freebet zagraj na czym chcesz. Nie ma on wymogu kursu, liczby zdarzeń czy daty wydarzenia. Pamiętaj, by nie przekroczyć daty ważności.

• Promocja obowiązuje od 08.08.2023r. do 10.08.2023r. do godziny 23:59

SPRAWDŹ STRONĘ PROMOCJI

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy