Puszcza Niepołomice – Korona Kielce: Typy, kursy, zakłady 29.04 | Ekstraklasa

Jan Paździerski

29 kwietnia 2024

Puszcza Niepołomice, typy
Już w najbliższy poniedziałek, odbędzie się mecz pomiędzy Puszczą Niepołomice a Koroną Kielce, w ramach 30. kolejki polskiej Ekstraklasy. Puszcza Niepołomice wyjdzie do meczu w roli gospodarza. Obie ekipy potrafią grać na bardzo wysokim poziomie, dlatego czekają nas piłkarskie emocje. Czy Puszcza wykorzysta przewagę własnego boiska i zdobędzie 3 punkty? Która ekipa poprawi swój bilans punktowy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Puszcza Niepołomice – Korona Kielce.
Z tego artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Puszcza Niepołomice – Korona Kielce?
  2. Zapowiedź meczu Puszcza Niepołomice – Korona Kielce
  3. Jakie są kursy na mecz Puszcza Niepołomice – Korona Kielce?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Puszcza Niepołomice – Korona Kielce?

Puszcza Niepołomice – Korona Kielce: typy bukmacherskie

1.86

OBIE STRZELĄ

betfan
Puszcza Niepołomice zagra z Koroną Kielce w poniedziałkowym meczu polskiej Ekstraklasy. Zespół gospodarzy, zajmuje obecnie 14. miejsce, i w tym sezonie zdobyli tylko 32 punkty. Puszcza ma tyle samo punktów co 15. Cracovia, i dzielą ich tylko 2 punkty od strefy spadkowej. Mają realne szanse na utrzymanie się w lidze, lecz jeśli myślą o tym celu, to nie mogą zgubić żadnych punktów. Do końca sezonu zostało 5 kolejek, dlatego każdy punkt będzie teraz mógł być na wagę utrzymania. Goście są obecnie na 16. miejscu w tabeli, i do gospodarzy tracą tylko 2 punkty, więc po tym meczu role mogą się odwrócić. Zapowiada się bardzo zacięty mecz, w którym obie drużyny będą walczyć o przetrwanie na kolejny sezon. Obstawiam, że obie strzelą.

Puszcza Niepołomice - Korona Kielce: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Puszczy - 2.89
  • Remis - 3.15
  • Wygrana Korony - 2.45
  • Powyżej 2.5 goli - 2.14
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.86
Bukmacherzy w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie Ekstraklasy. W tym meczu to Korona Kielce wyjdzie jako minimalny faworyt, a bukmacher BETFAN proponuje na nich kurs 2.45. W przypadku zwycięstwa Puszczy, przelicznik to 2.89. Remis, to kurs 3.15.

Puszcza Niepołomice - Korona Kielce: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Puszcza Niepołomice - Korona Kielce, odbędzie się 29 kwietnia o 19:00 na stadionie Puszczy Niepołomice. Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsat Sport Premium. Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy