Pobierz aplikację betfan na telefon
Clermont – Nice: typy, kursy, zapowiedź 27.10 | Ligue 1
Przed tygodniem francuska Ligue 1, przyniosła nam wiele zaskoczeń, ale przede wszystkim emocjonujących spotkań. Co przyniesie 10. kolejka? Clermont, w jedynym starciu tego dnia , zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Nice. Gospodarze nie potrafią utrzymać regularności, co przełożyło się jak na razie na zaledwie pięć punktów. Dzisiejsze zadanie będzie bardzo trudne, bowiem przyjdzie im rywalizować z wiceliderem. Czy będą w stanie zaskoczyć? Zapraszam na zapowiedź meczu Clermont – Nice.

Clermont – Nice: Typy bukmacherskie

Siedem spotkań bez trzypunktowej zdobyczy i ósmy mecz przerwany przy stanie 2:4 z Montpellier. Zaledwie dwa punkty zdobyte przez ten okres. To wynik Clermont, aż do poprzedniego weekendu. Tam bowiem wyjechali na mecz do Lyonu, gdzie trafili na bardzo słabą dyspozycję miejscowych i wreszcie zainkasowali komplet punktów. Dziś wracają na własny stadion, by podjąć rywalizację z wiceliderem. Nice radzi sobie w tym sezonie niesamowicie i jeszcze nie odniósł żadnej porażki.
Mimo przebłysku w poprzednim weekendzie, drużyny z Clermont, dziś goście także powinni być stroną dominującą. Ich forma jest świetna, a brak spotkań w europejskch pucharach, pomaga im się skupić na lidze. W mojej opinii będą dziś dążyć do zdobycia trzech punktów, ale i przełamania serii trzech porażek z rzędu z gospodarzami. Typuję wygraną gości.

1.83

NicE WYGRA

betfan

Clermont - Nice: Kursy bukmacherskie

Nice wyjdzie na boisko jako faworyzowana drużyna w tym spotkaniu, a kurs na to, że odniosą zwycięstwo wynosi obecnie 1.83. Jeśli jednak to Clermont okaże się lepsze, to gracz może liczyć na mnożnik wynoszący 4.40. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 3.50.

Clermont - Nice: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Clermont a Nice, w ramach 10. kolejki Ligue 1, odbędzie się  27 października o 21:00 na Stade Gabriel Montpeid w Clermont Ferrands. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!