Cagliari – Monza: typy, kursy, zapowiedź 26.11 | Serie A

Wojciech Sikora

24 listopada 2023

Cagliari
Serie A wchodzi powoli w zaawansowaną fazę sezonu, w przed nami 13. Kolejka zmagań, która zapowiada się bardzo interesująco. Cagliari, w jednym z pięciu spotkań tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Monzie. Sporym zaskoczeniem jest dyspozycja gości w tym sezonie, a z kolei gospodarze póki co zawodzą. Jak dziś zakończy się to widowisko? Zapraszam na zapowiedź meczu Cagliari – Monza.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Cagliari – Monza?
  2. Zapowiedź meczu Cagliari – Monza.
  3. Jakie są kursy na mecz Cagliari – Monza?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Cagliari – Monza?

Cagliari – Monza: Typy bukmacherskie

Początek sezonu był dla Cagliari bardzo trudny i czekali aż do dziesiątkę kolejki by zdobyć pierwszy komplet punktów. Po tym przyszło jeszcze jedno zwycięstwo z jednak wciąż mają zaledwie dziewięć punktów i zajmują dopiero 18. miejsce. Dziś będą gościć Monze, która w tym sezonie już niejednokrotnie pokazywała się że świetnej strony, również na wyjazdach. Na ten moment zajmują 9. lokatę z dorobkiem 17 punktów.

1.83

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Ciężko stwierdzić kto będzie miał w tym meczu większe szanse, bowiem obie drużyny są w podobnej formie. Można preferuje jednak grę z głęboką defensywą, a słaby celownik gospodarzy nie przełoży się na wiele trafień. Typuje poniżej 2.5 goli.

Cagliari - Monza: Kursy bukmacherskie

Monza wystąpi w tym meczu jako minimalny faworyt, a więc kurs na ich wygraną jest nieco niższy i wynosi obecnie 2.44. W przypadku Cagliari aktualnie możemy spodziewać się przelicznika 2.82. Również i zakład na remis wygląda atrakcyjnie, bowiem mnożnik w jego przypadku to aż 3.25.

Cagliari - Monza: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Cagliari a Monzą, w ramach 13. kolejki Serie A, odbędzie się 26 listopada o 12:30 na Unipol Domus w Cagliari. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy