Pobierz aplikację betfan na telefon
Cadiz – Valladolid: typy, kursy, zapowiedź 19.05 | La Liga
Na ten piątek zaplanowano jedno spotkanie w La Lidze, które zapowiada się bardzo interesująco. Cadiz, w jedynym starciu tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Valladolid. Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ obydwa zespoły nie mogą być pewne utrzymania w lidze. Goście jak i gospodarze będą bardzo zmotywowani, gdyż każdy punkt jest w tej chwili na wagę złota. Czy Cadiz wykorzysta własne boisko i zdobędzie 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Cadiz – Valladolid.

Cadiz – Valladolid: Zapowiedź meczu

Cadiz podejmie Real Valladolid na Estadio Nuevo Mirandilla w piątek w kolejnej rundzie La Liga. Gospodarze zmagali się w tym sezonie z dużymi problemami i obecnie znajdują się tuż nad strefą spadkową z czterema meczami do rozegrania. Ostatnio zostali pokonani 1:0 przez Mallorcę, tracąc bramkę w pierwszych 20 minutach meczu. Valladolid nie radzi sobie w tym sezonie dużo lepiej od swoich przeciwników i również walczy o utrzymanie. W ostatnim meczu zostali pokonani 3:0 przez Sevillę, tracąc wszystkie trzy gole w drugiej połowie po dobrym występie w pierwszej połowie.

Cadiz - Valladolid: Typ

W tym starciu może wydarzyć się naprawdę wszystko. Po jednej stronie mamy bardzo nieprzewidywalne Cadiz, które potrafi strzelać bramki najmocniejszym drużyną. Z drugiej strony Valladolid, które również pokazywało w tym sezonie przebłyski naprawdę dobrej gry. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.87

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Cadiz - Valladolid: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Cadiz a Valladolid, w ramach 35. kolejki La Liga, odbędzie się 19 maja o 21:00 na Estadio Nuevo Mirandilla w Cadiz. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Canal + Sport 5 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!