Pobierz aplikację betfan na telefon
Blast Premier Series wkracza w decydującą fazę 16.12

Blast Premier Series wkracza w fazę półfinałową. Największą sensacją ćwierćfinałów była porażka NaVi, czyli zdecydowanego faworyta do zwycięstwa w całym turnieju. Ta drużyna ma jeszcze szansę na triumf z rundy przegranych. Dziś szykują się emocjonujące pojedynki.

Blast Premier Series: Ninjas In Pyjamas – Astralis (16.12. 13:30)

Obie drużyny przegrały swoje mecze ćwierćfinałowe. Ninje stawiały opór swoim rywalom, urywając mapę G2, ale nie byli w stanie sięgnąć po zwycięstwo. Astralis natomiast zostało zmiażdżone, przegrywając mapy do 6 i 4 z francuską formację Vitality. Przegrana drużyna dzisiejszego pojedynku pożegna się z turniejem. Duet K0nfig/BlameF niestety nie odnosi sukcesu, mimo że są najlepsi w swojej drużynie. NIP podczas nieobecności swojego snajpera radzi sobie bardzo dobrze. Zapowiada się wyrównane spotkanie, ale wczorajsze mecze pokazały nam, że Szwedzi potrafią grać na najwyższym poziomie i to ku tej ekipie będziemy szli.

Proponowany typ: wygrana NIP kurs 1.87

Blast Premier Series: Liquid – Gambit (16.12. 16:30)

Obie drużyny dzięki swoim wygranym w ćwierćfinale zapewniły sobie byt w turnieju, ponieważ ewentualna porażka sprawi, że zagrają w drabince przegranych, przeciwko zwycięzcy pary NIP/Astralis. Amerykanie niespodziewanie pokonali w ćwierćfinale faworyzowane NaVi. Mimo niespodzianki, którą Liquid zaprezentowało, wydaje mi się, że to jednak Gambit jest na papierze silniejszą drużyną. BLAST PREMIER jest tak zwanym Last Dance dla wielu drużyn. Spodziewamy się otwartego meczu i pójdziemy tutaj trochę w stronę underdoga.

Proponowany typ: zwycięstwo Liquid 2.89

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!