Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA Playoffs: Czy Mavericks i Cavs odbiją się po wysokich przegranych? (10.05)
Oto typy NBA Playoffs na kolejną już noc. Szesnaście najlepszych drużyn staje do walki o mistrzostwo NBA. Z tej okazji codziennie będziemy dostarczać nasze proponowane typy na mecze w fazie NBA Playoffs. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA.

TYPY NBA: 9/10 maja

Typy NBA: Boston Celtics – Cleveland Cavaliers (godz. 01:00, 10.05) [1:0]

1.75

CELTICS HC -12.5

betfan

  Po widowiskowym zwycięstwie Boston Celtics nad Cleveland Cavaliers w pierwszym meczu drugiej rundy NBA Playoffs, obie drużyny ponownie stają do walki. Po imponującym występie Jaylena Browna po obu stronach parkietu, gospodarze pewnie wygrali mecz numer jeden. Warto przypomnieć, że z Miami Heat jedyny mecz jaki przegrali to właśnie drugi mecz po pewnym zwycięstwie w pierwszym. Zobaczymy czy czeka nas powtórka, a Cavs w serii z Orlando Magic udowodnili, że potrafią walczyć do końca. . Która drużyna wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Czy Cavaliers zdołają się odbić po porażce, czy też Celtics utrzymają swoją przewagę? Naszym zdaniem Boston Celtics znowu pewnie wygrają na swoim parkiecie, a seria będzie bardziej zacięta po przejściu rywalizacji do Cleveland.

Typy NBA: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks (godz. 03:30, 10.05) [1:0]

1.69

MAVERICKS HC +6.5

betfan

  Po przekonującym zwycięstwie Oklahoma City Thunder nad Dallas Mavericks w pierwszym starciu drugiej rundy NBA Playoffs, napięcie sięga zenitu przed kolejnym meczem. Shai Gilgeous-Alexander zaprezentował się świetnie, zbliżając się do triple-double (zabrakło 1 zbiórki i 1 asysty). Czy ponownie wyprowadzi swój zespół na prowadzenie? Czy Mavericks zdołają się odbić, wykorzystując pełnię potencjału graczy takich jak Irving i Dončić, którzy w poprzednim meczu zdobyli mniej punktów niż zazwyczaj? Wszystko wskazuje na to, że czeka nas kolejne pasjonujące widowisko na parkiecie. Kto tym razem wyjdzie zwycięsko? Odpowiedź poznamy już niedługo!
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!