Nice – Le Havre: Typy, kursy, zakłady 10.05 | Ligue 1

Wojciech Sikora

10 maja 2024

Nice
Przenosimy się na stadiony francuskiej Ligue 1, gdzie w ten weekend śledzimy zmagania 33. kolejki. Do końca sezonu pozostały już tylko dwa mecze. Nice, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, podejmie na swoim terenie Le Havre. Ostatnie tygodnie pozwalają jeszcze gościom walczyć o utrzymanie się na kolejny sezon. W tym momencie trzy punkty zapewnią im sprawę. Czy uda się zaskoczyć wymagających rywali? Zapraszam na zapowiedź meczu Nice – Le Havre. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Nice – Le Havre?
  2. Zapowiedź meczu Nice – Le Havre.
  3. Jakie są kursy na mecz Nice – Le Havre?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Nice – Le Havre?

Nice – Le Havre: Typy bukmacherskie

Nice z pewnością mogło w tym sezonie walczyć o top 3, zwłaszcza po tak dobrym początku sezonu. Na pewnym etapie zaczęło w ich grze czegoś brakować i tym samym z kolejki na kolejkę schodzili w tabeli coraz niżej. Teraz, mają szanse co najwyżej przeskoczyć miejsce piąte i wbić się w miejsce Lille,  co da im fazę grupową Ligi Europy.

2.00

OBIE STRZELĄ

betfan

Dziś jednak czeka ich starcie z bardzo niewygodną drużyną, która ponownie ostatnim czasem zaczęła punktować regularniej. Le Havre to beniaminek, który jeszcze niedawno był na drodze do spadku. Dwie poprzednie kolejki i cztery punkty, dały im na ten moment bezpieczną pozycję. Wciąż potrzeba im jeszcze kilku, by zapewnić sobie utrzymanie. Obie drużyny będą więc dziś walczyć o pełną pulę, a to moim zdaniem przełoży się na bramki. Typuję, że obie strzelą.

Nice - Le Havre: Kursy bukmacherskie

Wygrana Nice - 1.53
Remis - 4.05
Wygrana Le Havre - 5.90
Powyżej 2.5 gola - 1.85
Obie strzelą - 2.00
W tym pojedynku faworytem, według ekspertów, będzie drużyna Nice. Na nich też kurs jest znacznie mniejszy i wynosi obecnie 1.53. Z kolei zwycięstwo Le Havre wyceniane jest aktualnie przelicznikiem 5.90. Remis natomiast to okazja na mnożnik 4.05.

Nice - Le Havre: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Nice a Le Havre, w ramach 33. kolejki Ligue 1, odbędzie się 10 maja o 21:00 na Allianz Riviera w Nicei. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy