Aston Villa – Nottingham: Typy, kursy, zapowiedź 8.04 Premier League

Jan Paździerski

08 kwietnia 2023

Aston Villa - Fulham
Premier League wkracza w decydującą fazę. W najbliższą sobotę, rozegrana zostanie 30. kolejka. Na ten dzień komisja ligi zaplanowała aż 8 spotkań. W jednym z nich, odrodzone po przejęciu sterów przez Unaia Emerego Aston Villa, podejmie na własnym boisku – Villa Park, ekipę przyjezdnych z Nottingham. Podopieczni byłego szkoleniowca Sevilli wygrali swoje 3 ostatnie mecze, a w jednym z nich pokonali Chelsea 0:2. Czy Aston Villa utrzyma formę z poprzednich meczy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Aston Villa – Nottingham.

Aston Villa – Nottingham: zapowiedź meczu

Aston Villa gości Nottingham Forest na Villa Park w sobotę (8 kwietnia) w Premier League. Gospodarze cieszą się obecnie dobrą passą i wciąż realnie myślą o europejskich pucharach. W swoim ostatnim meczu Aston Villa pokonała walczące o utrzymanie Leicester City 2-1, a wcześniej zwyciężyli z Chelsea 0:2 na wyjeździe.
Ollie Watkins strzelił bramkę otwierającą wynik spotkania, a trzy minuty później Bertrand Traore zdobył zwycięską bramkę. Aston Villa (44 punkty w 29 meczach) zajmuje siódme miejsce w tabeli. Nottingham, znajduje się tuż nad strefą spadkową i powinni mocno wziąć się w garść, gdyż do końca rozgrywek zostało tylko 9 meczy.

Aston Villa - Nottingham: typy

Villa ma passę 3 zwycięstw z rzędu i jest niepokonana w sześciu meczach. Wygrali swoje ostatnie dwa domowe mecze. Nottingham natomiast przegrali trzy z ostatnich czterech spotkań i są bez zwycięstwa od ośmiu. Przegrali swoje ostatnie pięć wyjazdowych spotkań. Obstawiam więc, że Aston Villa strzeli powyżej 1.5 gola.

1.69

ASTON VILLA

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Aston Villa - Nottingham: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Aston Villą a Nottingham w ramach 30. kolejki Premier League, odbędzie się 8 kwietnia o 16:00 na Villa Park w Birmingham. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy