400 zł za gola Mbappe w meczu z BVB – świetna promocja!

Kamil Błaszczyk

07 maja 2024

Mbappe, promocja, 400 zł

Tylko dla nowych graczy BETFANma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 400 zł, jeśli Kylian Mbappe strzeli gola w meczu PSG – BVB!

Zgarnij 400 zł za gola Kyliana Mbappe – promocja na Ligę Mistrzów!

400 zł za gola Mbappe

Rewanżowe mecze półfinałowe w Lidze Mistrzów zapowiadają się bardzo ciekawie i ekscytująco! W najbliższy wtorek czeka nas spotkanie PSG z Borussią Dortmund. Paryżanie pierwszy mecz przegrali 0-1, jednak nadal są faworytem do awansu, ponieważ drugie starcie rozegrają przed własną publicznością. Kylian Mbappe nieraz potrafił popisywać się samodzielnymi akcjami, kończonymi celnym uderzeniem i bramką! Wszyscy nowi gracze, którzy założą konto w BETFAN z pewnością muszą na to liczyć i tym razem!

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić dwa kupony w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Kylian Mbappe strzeli przynajmniej jednego gola, to zgarniesz dodatkowe 400 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPONY (W TYM JEDEN NA PSG – BVB)

• Postaw pierwszy kupon SOLO za 2 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z meczu PSG – BVB

• Następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie lub zdarzenia. Kupon musi zostać rozliczony do 07.05 do godziny 23:59.

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Mbappe strzeli gola w meczu z BVB, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 400 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny Sport Betfan

Najnowsze wpisy