Pobierz aplikację betfan na telefon
Magdalena Fręch – Ashlyn Krueger: Typy, kursy, zakłady 07.05 | Rzym WTA
Po raz kolejny Magdalena Fręch spróbuje swoich sił w głównej drabince turnieju WTA 1000. Tym razem Polka wystąpi w prestiżowej imprezie w Rzymie, gdzie w pierwszej rundzie ma spore szanse na sukces. Zmierzy się bowiem z Ashlyn Krueger, która posiada spory talent, ale wciąż nie jest jeszcze zbytnio ograna z kortami ziemnymi na takim poziomie. Czy doświadczenie naszej zawodniczki okaże się wystarczające? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magdalena Fręch – Ashlyn Krueger. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magdalena Fręch – Ashlyn Krueger?
  2. Zapowiedź meczu Magdalena Fręch – Ashlyn Krueger.
  3. Jakie są kursy na mecz Magdalena Fręch – Ashlyn Krueger?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Magdalena Fręch – Ashlyn Krueger?

Magdalena Fręch – Ashlyn Krueger: Typy bukmacherskie

Po odpadnięciu z turnieju w Madrycie, już w pierwszej rundzie, Polka pozostała jeszcze w Hiszpani. Rozegrała tam bowiem turniej rangi Challenger, gdzie pokazała się ze świetnej strony. Dwie pierwsze rundy przeszła znakomicie, bez straty seta. Problemy przyszły w ćwierćfinale, gdzie po trzech intensywnych partiach odpadła z Osorio. Niemniej jednak Polka pokazała się z bardzo dobrej strony, co z pewnością dobrze wróży na resztę sezonu, na mączce.

2.13

FRĘCH WYGRA

betfan

Fręch zagra teraz w turnieju w Rzymie, gdzie w pierwszej rundzie przyjdzie jej zmierzyć się z 19-letnią rywalką z Ameryki. Ashlyn Krueger to niezwykle utalentowana zawodniczka, która miewa jednak jeszcze spory problemy z powtarzalnością. Niewiele okazji miała też dotychczas, by grać z zawodniczkami z top 50, zwłaszcza na kortach ziemnych. Tutaj spotka się z Polką, która na tej nawierzchni potrafi grać znakomicie i moim zdaniem doświadczenie Polki powinno tutaj wziąć górę. Jeśli tylko będzie grała swój, cierpliwy tenis, to znacznie młodsza rywalka powinna mieć spore problemy z podjęciem równej gry. Typuję tutaj wygraną naszej tenisistki.

Magdalena Fręch - Ashlyn Krueger: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Fręch - 2.13
  • Wygrana Kruegern - 1.69
  • Powyżej 19.5 gemów - 1.50
Bukmacherzy widzą w tym pojedynku faworyta po stronie Ashlyn Krueger, na którą kurs w przypadku wygranej wynosi 1.69. Z kolei przelicznik na zwycięstwo Magdaleny Fręch to obecnie 2.13. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Magdalena Fręch - Ashlyn Krueger: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/64 finału z udziałem Magdaleną Fręch, która zagra z Ashlyn Krueger, odbędzie się 7 maja o godzinie 14:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Rzym 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!