10 typów na cały tydzień 17.05 – 23.05

Powraca nasz cotygodniowy zbiór najciekawszych typów. Tym razem zajmiemy się głównie piłką nożną i tenisem. Łącznie w tekście znajdziecie aż 11 typów. Zachęcam do czytania i obstawiania. Polecam również sprawdzić typy moich redakcyjnych kolegów: Tomka i Patryka. Kursy są aktualne na dzień 17.05

Verona – Bologna (16.05, 20:45)

Proponowany typ: remis – kurs 3.25 z oferty BETFAN

Oba zespoły już dawno zapewniły sobie utrzymanie w Seria A i znajdują się w środku tabeli. Dodatkowo obie drużyny mają równo po 10 remisów w sezonie. Moim zdaniem ciekawy typ po dość przyjemnym kursie.

Marton Fucsovics – Christian Garin (ATP Genewa 17.05)

Proponowany typ: zwycięstwo Christiana Garina – kurs 1.63 z oferty BETFAN

1. runda turnieju w Genewie i od razu bardzo ciekawe starcie. Stawiam w tym meczu na Christiana Garina, ponieważ Chilijczyk znakomicie radzi sobie na kortach ceglanych. W ostatnim czasie przegrywał wyłącznie z topowymi zawodnikami – Baustistą-Agutem i Berrettinim

Barnsley – Swansea (17.05, 21:15)

Proponowany typ: poniżej 2.5 goli – kurs 1.48 z oferty BETFAN

Pierwszy mecz półfinałowego starcia play-off pomiędzy Barnsely a Swansea. Nie spodziewam się tutaj szybkiego tempa od początku i oba zespoły raczej powinny starać się grać cierpliwie i stabilnie w defensywie. Tym bardziej, że czeka nas jeszcze rewanżowe starcie.

Felix Auger-Aliassime – Lorenzo Musetti (ATP Lyon 18.05)

Proponowany typ: Zwycięstwo Felixa Auger-Aliassima – kurs 1.67 z oferty BETFAN

W mojej opinii w tym meczu wygra na ten moment lepszy zawodnik. Felix pokazał w Rzymie, że potrafi grać na naprawdę wysokim poziomie. Musetti za to wygrał jedynie z kontuzjowanym Hurkaczem i nie popisał się w spotkaniu z Opelką.

Brighton – Manchester City (18.05; 20:00)

Proponowany typ: Zwycięstwo Manchesteru City – kurs 1.52 z oferty BETFAN

Mimo, iż City zdobyło już mistrzostwo, to w ostatnim meczu z Newcastle „Obywatele” pokazali, że nie zamierzają odpuszczać nikomu. Jakość piłkarska Manchesteru City jest na zdecydowanie wyższym poziomie i nie spodziewam się w tym meczu niespodzianki.

Manchester United – Fulham (18.05, 19:00)

Proponowany typ: Zwycięstwo Manchesteru United – kurs 1.40 z oferty BETFAN

Po 2 bolesnych przegranych Czerwone Diabły zdecydowanie będą chciały się odbić i wygrać mecz. Fulham już spadło do Championship i nie ma o co walczyć. Spodziewam się gładkiej wygranej Manchesteru United.

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz (19.05, 17:40)

Proponowany typ: Zwycięstwo Arki Gdynia – kurs 1.78 z oferty BETFAN

Arka w grze o awans do Ekstraklasy radzi sobie ostatnio naprawdę obiecująco. W ostatnich pięciu meczach w 1. Lidze Arka 4 razy wygrała i raz zremisowała. Dodatkowo gdynianie dobrze zaprezentowali się w finale Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa. Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo Arki Gdynia.

Viktoria Pilzno – Slavia Praga (20.05, 17:00)

Proponowany typ: Zwycięstwo Slavii Praga – kurs 1.44 z oferty BETFAN

Slavia Praga w tym sezonie zdominowała ligę czeską. Myślę, że ustrzelą dublet, pokonując Viktorię Pilzno w finałowym meczu pucharowym. Lepsza jakość piłkarska powinna tutaj zadecydować. Oba zespoły spotkały się kilkanaście dni temu. Slavia Praga rozbiła wówczas drużynę z Pilzna 5:1.

Levante – Cadiz (21.05, 21:00)

Proponowany typ: Cadiz wygra przynajmniej jedną połowę – kurs 2.19 z oferty BETFAN

Cadiz prezentuje ostatnio bardzo ciekawy futbol. 3 razy w ostatnich 5 spotkaniach zespół ten wygrywał przynajmniej jedną połowę. Myślę, że goście i tym razem mogą sprawić małe zaskoczenie i prowadzić do przerwy.

Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen (22.05, 15:30)

Proponowany typ: Zwycięstwo BVB – kurs 1.55 z oferty BETFAN

Ostatnia kolejka sezonu w Bundeslidze. Borussia powróciła na zwycięska ścieżkę i wygrała 5 ostatnich spotkań w Bundeslidze. Myślę, że zawodnicy BVB nie powinny mieć większego problemu z ograniem gości. Tym bardziej, że Bayer Leverkusen ma już pewne 6. miejsce na koniec sezonu.