Pobierz aplikację betfan na telefon
Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk: Typy, kursy, zakłady 25.02

Znicz Pruszków w meczu 21. kolejki Fortuna 1 Liga zmierzy się na własnym obiekcie z Lechią Gdańsk. Pomimo, że wydawało się, że Lechia będzie mieć spore kłopoty w tym sezonie to jak na razie ma duże szanse na szybki powrót do Ekstraklasy. Tutaj przydałyby się 3 punkty, ale czy będą w stanie je wywalczyć w Pruszkowie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk?
  2. Zapowiedź meczu Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk
  3. Jakie są kursy na mecz Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk?

Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk typy bukmacherskie

2.31

WYGRANA LECHII

betfan

Lechia Gdańsk po 20. kolejkach ma na swoim koncie już 35 punktów. Dzięki temu plasują się na 3 lokacie w Fortuna 1 Lidze i mają spore szanse na awans do Ekstraklasy. Znicz natomiast zaczął sezon bardzo dobrze, ale zostali zweryfikowani w dalszej części, gdzie idzie im znacznie gorzej i tym samym już plasują się dopiero na lokacie numer 12. Wydaje się, że dla nich najważniejsze będzie utrzymanie się w 1 Lidze, a wydaje się, że po punkty musi sięgać właśnie u siebie. W tym spotkaniu jednak łatwo nie będzie, a ja widzę większy potencjał w drużynie Lechii, dlatego typuję ich wygraną po bardzo dobrym kursie.

Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk kursy bukmacherskie

  • Wygrana Znicz Pruszków – 3.05
  • Remis – 3.15
  • Wygrana Lechia Gdańsk – 2.31
  • Powyżej 2.5 goli – 2.13
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.89

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Lechia Gdańsk (kurs 2.31). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – Znicz Pruszków, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.05. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk to może liczyć na kurs 3.15. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.13, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.64.

Znicz Pruszków – Lechia Gdańsk GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Zniczem Pruszków, a Lechią Gdańsk w ramach 21. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 25 lutego o 15:00 na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

 

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!