Pobierz aplikację betfan na telefon
Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała: Typy, kursy, zapowiedź 17.12

  W niedzielę w meczu 19 kolejki Fortuna 1 Ligi Znicz Pruszków podejmie na własnym obiekcie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Drużyna z Bielska spisuje się fatalnie w tym sezonie, natomiast Znicz jako beniaminek regularnie punktuje i również tutaj wydaje się, że może liczyć na punkty. Czy uda im się tego dokonać? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała?
  2. Zapowiedź meczu Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  3. Jakie są kursy na mecz Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy bukmacherskie

1.83

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan
Podbeskidzie Bielsko-Biała wydawało się jeszcze przed startem sezonu, że może liczyć się w walce o choćby środek ligowej tabeli. Tak jednak się nie stało, albowiem drużyna z Bielska musi bronić się przed strefą spadkową. Na ten moment mają na swoim koncie zaledwie 13 punktów i plasują się na przedostatniej pozycji. Nieco lepiej radzi sobie natomiast Znicz Pruszków, który miał świetny początek sezonu, jednak w ostatnim czasie ich forma nieco spadła. Tutaj większe szanse na Znicz, jednak moim zdaniem Podbeskidzie musi w końcu zacząć punktować i wydaje się, że mecz z bieniaminkiem jest do tego idealny. Typuję BTTS w tym meczu.
 

Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy bukmacherskie

  • Wygrana Znicza Pruszków - 2.18
  • Remis - 3.30
  • Wygrana Podbeskidzia - 3.25
  • Powyżej 2.5 goli - 2.01
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.83
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Znicza Pruszków (kurs 2.18). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Podbeskidzie Bielsko - Biała, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.25. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.01, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.75.

Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Zniczem Pruszków, a Podbeskidziem Bielsk0-Biała w ramach 19 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 17 grudnia o 15:00 na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!