Pobierz aplikację betfan na telefon
Zakłady Live. Jak obstawiać i wygrywać zakłady bukmacherskie na żywo

Graj i wygrywaj w zakładach bukmacherskich na żywo z Betfan. W tym tekście wyjaśnimy Ci wszystkie kluczowe kwestie związane z zakładami na żywo. Jest to tylko jedna z wielu możliwości jakie oferuje graczom Betfan. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z treścią. Dowiesz się z niego między innymi o tym jak to w ogóle działa, jakimi kryteriami kierować się podczas gry na żywo oraz jak skutecznie obstawiać i wygrywać na zakładach na żywo. Do tego wszystkiego odpowiedzmy na wiele innych ważnych pytań, na które szukasz odpowiedzi. Zawsze warto dobrze przygotować się do grania zakładów bukmacherskich oraz sprawdzenia wszystkich zalet i wad każdego rodzaju zakładów. Zachęcamy do skorzystania z oferty zakładów bukmacherskich na żywo znajdujących się w codziennej ofercie Betfan. Tymczasem zapraszamy do lektury i życzymy powodzenia Graczu! 

Gdzie i jak skutecznie obstawiać zakłady live?

W Betfan znajdziesz zakłady bukmacherskie live z każdej ligi oraz dyscypliny. Żeby przejść do postawienia zakładu live powinieneś przejść na stronę www.betfan.pl i kliknąć w zakładkę LIVE, która znajduje się na górze po lewej stronie naszej domeny. Znajdziesz tam bogatą ofertę meczów nie tylko z piłki nożnej, siatkówki czy hokeja.

Gdzie znajdziemy najlepsze zakłady live?

Tak naprawdę to gracz decyduje, które rozpoczęte już mecze są dla niego najbardziej interesujące. W Betfan oferujemy Ci bardzo szeroką ofertę z zakładami na żywo. Znajdziesz je oczywiście w naszej aplikacji mobilnej w zakładce LIVE, która znajduje się w  dolnym lewym rogu. Zapraszamy Cię również do gry na żywo poprzez naszą stronę internetową. Na naszej stronie internetowej zakłady na żywo znajdziesz na górze w lewym rogu. Najlepsze zakłady LIVE znajdziesz na samej górze po wejściu w zakładkę LIVE. Specjalna selekcja zdarzeń sportowych w czasie rzeczywistym pozwoli Ci widzieć na bieżąco, które spotkania są rozgrywane właśnie teraz na żywo.

Bukmacherzy live – jakimi kryteriami kierować się przy wyborze

Przy wyborze sposobu gry jak i wyborze konkretnych zdarzeń zawsze warto poświęcić więcej uwagi niż mamy to w zwyczaju. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, na które zdarzenie finalnie się zdecydujesz oraz na jaki konkretnie zakład postawisz. Dlatego warto pamiętać o kilku najważniejszych sprawach związanych z grą na żywo. Sprawach, które zna dobrze każdy gracz live! Bukmacherzy live wyróżniliby te oto sprawy:
Miej wcześniej już wyselekcjonowane mecze, pojedynki – im więcej wiesz przed zdarzeniem o uczestniczących w nim zawodnikach czy zespołach, tym mniej zaskakiwać Cię będzie ewentualny rozwój wypadków już po pierwszym gwizdku sędziego. Także Twoje nastawienie do gry będzie inne, bo wiesz czego możesz się spodziewać, a czego nie bierzesz pod uwagę podczas konkretnego zdarzenia. Warto też pamiętać o rozsądnym planowaniu budżetu przygotowanego na zakłady na żywo. Granie na żywo jest bardzo emocjonujące. Wszytko dzieje się już teraz na żywo, dlatego pamiętaj, by ustalić z góry przed meczem budżet i nie przekraczać go.

Zakłady live – zalety i wady

Jakie są największe wady oraz zalety zakładów Live? Postaramy się je wszystkie wymienić i ująć właśnie w tym wpisie także przeczytajcie cały tekst, by podczas gry mieć świadomość wszystkich plusów oraz minusów gry w zakładach bukmacherskich na żywo.
Największe zalety gry na żywo w zakładach sportowych to oczywiście jeszcze bliższe poczucie tych emocji związanych z konkretnym wydarzeniem, które zdecydowaliśmy się zagrać. Bliżej meczu, bliżej wyniku. Zawarcie zakładu live w trakcie meczu czy pojedynku jest dla wielu szansą też na poprawienie swojego bilansu. Każdy gracz ma lepszy, a czasem też gorszy dzień. To normalne i nie należy o tym zapominać. Więc jeśli masz pomysł na to jak szybko z minusa wyjść na plus to może warto zagrać zakład live, by się w tym upewnić!

Zakłady na żywo – jak to działa?

Działa to na podobnych zasadach jak i zakłady, które zawierane są  tuż przed meczem lub innymi zdarzeniami. W zakładach LIVE liczy się szybka reakcja na sytuacje, które mają miejsce podczas meczu, pojedynku. Twoja wiedza sportowa oraz szybkość reakcji znacząco pozwoli Ci w wygrywaniu w zakładach na żywo. Emocje gwarantowane więc pamiętaj, by grać jak zawsze odpowiedzialnie. Stawka jaką możesz przeznaczyć na zakłady LIVE niczym nie różni się o tej przy zakładach zawieranych przed spotkaniem. To Ty decydujesz jaki zakład rozgrywany na żywo warty jest Twojej uwagi oraz zainteresowania, by właśnie na niego postawić.

Jak grać zakłady live – typy zakładów

Typy zakładów live jest tak naprawdę dowolna ilość i są bardzo podobne jak zakłady zawierane przed rozpoczęciem spotkania. Pamiętaj, że w zakładach live poziom emocji oraz adrenaliny tylko rośnie! Zawierając jeden dowolny zakład live, od razu stajesz się niejako uczestnikiem spotkania. Wśród graczy nie ma jednego typu zakładów live. Każdy z naszych graczy podchodzi do sprawy indywidualnie więc to Ty decydujesz jakie oraz ile zdarzeń postawisz. Dla małego objaśnienia przykładowych zakładów jakie zawierają gracze Betfan, przytoczę kilka przykładów zakładów na żywo.

Wyniki na żywo

W Betfan grając na żywo masz możliwość śledzenia meczu w czasie rzeczywistym oraz jego realnego przebiegu dzięki naszym relacjom na żywo. Na naszej stronie oraz w aplikacji mobilnej w sekcji LIVE, znajdziecie także graficznie przedstawione boisko gdzie można śledzić interesujące nas spotkanie dzięki właśnie bardzo dobrze oddającą realizm oraz przebieg meczu grafiką. Poniżej czyli pod grafiką, znajdziecie kursy live na zakłady dotyczące wybranego meczu – kursy są oczywiście aktualizowane na żywo, a mnogość opcji jaka jest do wyboru pozwala naprawdę cieszyć się meczem i zawierać interesujące nas zakłady na żywo.
Po kliknięciu w zakładkę LIVE, zawsze po lewej stronie znajdziecie wszystkie kategorie dyscyplin sportowych, na które nasi gracze mogą zawrzeć zakłady. Znajdują się tam zarówno dyscypliny jak i ligi sportowe.
Dzięki aktualizowanym na bieżąco statystykom każdy gracz może sprawdzać i analizować jak przebiega konkretne spotkanie. Żeby to sprawdzić trzeba jednie kliknąć w znajdujące się nad i pod grafiką boiska, zakładki: „Tabele”, „Statystyki”, „Zdarzenia” oraz „H2H”.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!