Pobierz aplikację betfan na telefon
Zakłady bukmacherskie, typy na 2024 rok – oferta BETFAN
Mamy już grudzień, a to oznacza, że za chwilę wejdziemy w nowy rok. Szukasz bukmachera, gdzie możesz spróbować przewidzieć przyszłość? Koniecznie zajrzyj do BETFAN, który przygotował szereg zakładów na 2024 rok. Ma w swojej ofercie ponad 100 zakładów z różnych dziedzin, między innymi piłki nożnej, F1, tenis, skoki narciarskie, sporty walki i wiele innych. Sprawdź przegląd najlepszych zakładów na 2024 rok od polskiego legalnego bukmachera BETFAN. Koniecznie sprawdź też nasze typy na wiele dziedzin przedstawionych w ofercie BETFAN. kod promocyjny BETFAN

Zakłady bukmacherskie na 2024 rok od BETFAN – oferta

Już wkrótce wejdziemy w 2024 rok. Czeka nas w nim wiele imprez sportowych, a z racji zmiany władzy ciekawie będzie też w polityce. Rok 2024 z pewnością przyniesie nam wiele ciekawych zdarzeń, a na nudę nie będą narzekać fani sportu. W sezonie letnim odbędą się bowiem trzy wielkie sportowe imprezy: Euro 2024, Igrzyska Olimpijskie i Copa America. Już teraz w BETFAN możesz przewidzieć przyszłość. Polski legalny bukmacher przygotował niezwykle ciekawą ofertę na 2024 rok. Jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, nie tylko fani sportu. Znajdziesz w niej rozmaite zdarzenia z wielu dziedzin. Przoduje oczywiście sport z takimi dyscyplinami jak między innymi piłka nożna, F1, koszykówka, siatkówka, sporty walki i wiele innych. W szerokie ofercie znalazło się też miejsce na zakłady związane z polityką czy show-biznesem. Kliknij poniżej, aby przejść do pełnej oferty BETFAN na 2024 rok. Oferta 2024

Zakłady bukmacherskie na 2024 rok od BETFAN – typy

Piłka nożna

Na ten moment na piłkę nożną przygotowanych jest dwadzieścia zakładów. Kilka z niej znajdziecie poniżej. W ofercie znajdują się takie propozycje jak to, że zostanie powtórzony rzut karny Błaszczykowskiego w meczu z Portugalią (w końcu). Wydarzenie mało realne, ale kurs bardzo kuszący, bo aż 777.0! Piłka nożna 2024 Moją uwagę przyciągnął zakład na to, że Robert Lewandowski zmieni klub w 2024 roku. Nasz najlepszy napastnik co prawda ma kryzys, a jego pozycja jest podważana, ale nie należy zapominać, że jego kontrakt z Barceloną obowiązuje do 2026 roku. Wierzę, że gorsza dyspozycja Lewego w ostatnich tygodniach jest przejściowa i jest efektem przemęczenia, aniżeli dojrzałego już wieku jak piłkarza. Ponadto według doniesień medialnych miał odmówić już zespołom z Arabii Saudyjskiej. Stawiam więc, że Robert Lewandowski NIE zmieni klubu w 2024 roku.

2.00

ROBERT LEWANDOWSKI

NIE ZMIENI KLUBU

betfan

F1

Ciekawie prezentują się zakłady na F1. Sezon 2023 był zdominowany przez Maxa Verstappena, który zdobył trzykrotne mistrzostwo świata. Holender wygrał zdecydowaną większość wyścigów. Kurs na to, że w przyszłym sezonie zatriumfuje podczas każdego weekendu wynosi aż 250! Red Bull był często niezawodny, a Perez pod koniec kampanii prezentował słabe tempo, a więc nie jest to mocno nierealny zakład i uważam, że warty rozważenia.

Należysz do „powrutowców”? O Tobie BETFAN też pomyślał! Kurs na jedno z Twoich największych marzeń to 750! Taki mnożnik polski legalny bukmacher wystawił na to, że Robert Kubica w 2024 roku weźmie udział wyścigu F1 w barwach Ferrari.

F1 oferta 2024 Propozycją ode mnie jest to, że Max Verstappen zdobędzie punkt w każdym wyścigu F1 w sezonie 2024. Tylko awaria bolidu albo kolizja zatrzymają Maxa. Red Bull w 2023 psuł się niezwykle rzadko, a żeby mieć kolizję z Verstappenem, to najpierw trzeba dogonić Holendra albo przynajmniej ruszyć prawie tak dobrze jak on i zapomnieć o hamowaniu do pierwszego zakrętu. Stawiam na to, że Max Verstappen zdobędzie punkt w każdym wyścigu F1 w 2024 roku.

5.00

MAX VERSTAPPEN

ZDOBĘDZIE PUNKT W KAŻDYM WYŚCIGU

betfan

Siatkówka

Oferta na 2024 na siatkówkę opiera się na polskich reprezentacjach albo polskich klubach. Nie ma co się dziwić, bo jesteśmy potęgą światową w tej dyscyplinie. Według analityków najmniej prawdopodobnym zdarzeniem jest to, że polska siatkarka zostanie MVP podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Te rozpoczną się już w lipcu w 2024 roku. Udział w niej wezmą męska i żeńska reprezentacja. Siatkówka 2024 oferta Moim typem na siatkówkę jest to, że Igrzyska Olimpijskie wygra męska reprezentacja Polski. Jest pierwsza w ranking FIVB i gra bardzo dobrze. Nasi siatkarze wygrali mistrzostwa Europy, a kwalifikacje do igrzysk przeszli z kompletem zwycięstw (choć kwalifikacje dawała pozycja w rankingu). Kurs 3.50 na zwycięstwo Polski w Igrzyskach Olimpijskich jest moim zdaniem warty zagrania.

3.50

POLSKA WYGRA

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

betfan

Show-biznes

show biznes oferta 2024 Przedstawiam też ofertę na show-biznes. Znajdziesz w niej propozycje na temat przyszłości Kanału Zero, Eurowizji, Wiadomości i wiele innych. Ja polecam zagrać zakład na to, że Kanał Zero przekroczy milion subskrypcji. Nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego jeszcze nie ruszył, a Kanał Zero ma już prawie 500 tysięcy subskrypcji (stan na 17 grudnia). Stano stał się niezwykle popularny, a jego najlepszy filmy na Kanale Sportowym przekraczały kilka milionów odsłon. Oto kilka przykładów: Hejt Park z Kapelą – 6.9 milionów wyświetleń, Hejt Park z Najmanem i Borkiem – 12 milionów wyświetleń, „Bollywoodzkie Zero: Natalia Janoszek. The Hend” – 8.9 milionów wyświetleń. Stanowski wie jak doskonale generować zasięgi i wyświetlenia, dlatego uważam, że przekroczy próg miliona subskrypcji na Kanale Zero w 2024 roku.

1.45

KANAŁ ZERO

PRZEKROCZY 1 MLN SUBSKRYPCJI

betfan

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!