Zagłębie Sosnowiec – Termalica: Typy, kursy, zapowiedź 24.09 | 1 Liga

Jan Paździerski

23 września 2023

Bruk-Bet Termalica – 1. liga
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 9. kolejki polskiej 1 ligi, pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Termalicą. Już w najbliższą niedzielę, czeka nas ciekawe starcie polskiej 1 ligi. Ekipa z Sosnowca, podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych z Niecieczy. Obie ekipy będą mocno zmobilizowane aby zdobyć 3 punkty, i obie udowadniały nie raz, że potrafią konstruować groźne akcje. Kto dziś okaże się lepszy? Czy ekipa gospodarzy zdoła zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Zagłębie Sosnowiec – Termalica.

Zagłębie Sosnowiec – Termalica: typy bukmacherskie

Zagłębie w bieżącym sezonie zdobyło osiem punktów, odnosząc dwie wygrane i jeden remis. Czterokrotnie musieli się jednak pogodzić z porażkami. Ich bilans poprawił się po ostatniej kolejce, kiedy to pokonali GKS 1:0 w Katowicach. Na własnym stadionie zanotowali jedno zwycięstwo, jedną porażkę i jeden remis. Od 22 sierpnia drużyną kieruje Artur Derbin. Warto zaznaczyć, że najlepszymi strzelcami zespołu, którzy zdobyli po dwie bramki, są Kamil Biliński, Ołeksij Bykow i Marek Fabry. Juan del Carmen Camara Mesa zanotował dwie asysty.
Ekipa Termalici w obecnym sezonie zgromadziła 11 punktów, z których aż 7 zdobyli w trzech ostatnich meczach. Wydaje się, że Słoniki powoli wracają na właściwe tory i będą dążyć do odbudowy swojej pozycji w nadchodzących spotkaniach. Oczekuję, że w tym meczu drużyna z Niecieczy zdobędzie przynajmniej 1.5 gola.

2.21

TERMALICA

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Zagłębie Sosnowiec - Termalica: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie polskiej 1 ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Termalicą. W tym meczu nie ma faworyta a kurs na gospodarzy to 2.90. Podobne szanse ma drużyna gości - Termalica, na którą mnożnik został wyceniony na 2.28. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.40.

Zagłębie Sosnowiec - Termalica: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy drużynami Zagłębia Sosnowiec a Termalici, w ramach 9 kolejki polskiej 1 ligi, odbędzie się 24 września o 18:00 na Stadionie miejskim w Sosnowcu. Spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy