Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA Playoffs: Indiana Pacers i NY Knicks przed szansą na awans
Oto typy NBA Playoffs na kolejną już noc. Szesnaście najlepszych drużyn staje do walki o mistrzostwo NBA. Z tej okazji codziennie będziemy dostarczać nasze proponowane typy na mecze w fazie NBA Playoffs. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA.

TYPY NBA: 2/3 maja

Przed nami druga noc z rzędu podczas, której odbędą się tylko dwa spotkania. W ostatnich spotkaniach Milwaukee Bucks i Phialdelphia 76ers przedłużyli swoje szanse w tegorocznych Playoffs. Teraz staną przed szansą na swoim parkiecie, aby doprowadzić do meczu numer siedem. Philadelphia 76ers wygrała ostatnie spotkanie w Nowym Jorku po dogrywce. Milwaukee Bucks natomiast pokonali Indiane Pacers aż 115-92 i to bez Damiana Lillarda oraz Giannisa Antetokoumpo.

Indiana Pacers – Milwaukee Bucks (godz. 00:30, 03.05) [3:2]

1.81

BUCKS HANDICAP +9.5

betfan

  Gdy po trzech wygranych z rzędu drużyny Indiany Pacers, z powodu kontuzji z rotacji Bucks wyleciał Damian Lillard, można było spodziewać się szybkiego zamknięcia serii i awansu Indiany do drugiej rundy Playoffs. Bucks na swoim parkiecie jednak ni dali sobie wyrwać kolejnego meczu i nawet bez swoich dwóch głównych gwiazd pokonali i to wysoko Pacers. Na wysokości zadania stanął każdy, ale to Bobby Portis i Khris Middleton poprowadzili swój zespół do wygranej, rzucając po 29 punktów. Indiana Pacers są w na tyle komfortowej sytuacji, że wciąż potrzebują tylko jednej wygranej do awansu, a mecz numer sześć zagrają na swoim parkiecie.

Philadlphia 76ers - New York Knicks (godz. 00:30, 03.05) [2:3]

1.67

Philadelphia 76ers

betfan

  New York Knicks stali przed szansą na szybkie wyeliminowanie Philadelphii 76ers, ale na wysokości zadania stanął Joel Embiid (triple-double) oraz Tyresee Maxey (47 punktów, 9 asyst). Najlepszym zawodnikiem New York Knicks kolejny raz został Jalen Brunson, jednak to rozgrywający drużyny z Nowego Jorku zawiódł dwa razy w kluczowych momentach. Najpierw w ostatniej akcji zaatakował kosz w sposób, który uniemożliwił mu zdobycie punktów, co doprowadziło do dogrywki, a w samej dogrywce przy remisowym wyniku jego niecelne podanie do Hartensteina wylądowało na aucie. Szósty mecz odbędzie się w Filadelfii i gospodarze stoją przed dobrą okazją do doprowadzenia do spotkania numer siedem i odwrócenia losów serii.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!