Premier League Darts Night 14: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź 02.05

Adrian Krawczyk

02 maja 2024

Dart. typy
W czwartek 2. maja czeka nas już 14. odsłona Premier League Darts Night. Wydaje się, że Littler ma już na tyle wystarczalną przewagę w tabeli, że to właśnie on zakończy zmagania w fazie grupowej na pierwszym miejscu. Oczywiście jeszcze pozostało kilka rund, ale jest on w bardzo dobrej formie i ma duże szanse na wygraną. Kto podczas czternastego wieczoru okaże się najlepszy? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Premier League Darts Night 14.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Premier League Darts Night 14?
  2. Zapowiedź turnieju Premier League Darts Night 14
  3. Jakie są kursy na turniej Premier League Darts Night 14?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju Premier League Darts Night 14?

Premier League Darts Night 14 typy bukmacherskie

Typy na Littler – Aspinall (02.05, 20:40)

1.35

LITTLER WYGRA

betfan
Niewątpliwie Luke Littler powraca do swojej wyższej dyspozycji z początku sezonu. Młody Anglik znów potrafi świetnie i regularnie rzucać potrójne 20, a dodatkowo na podwójnych nie brakuje mi precyzji i pewnie wygrywa spotkania. W ubiegły weekend wygrał turniej Austrian Dart Open, czyli European Tour 5 i niewątpliwie potwierdził, że wraca do dobrej formy. Jest także liderem Premier League Darts i pewnie zmierza tam po kwalifikacje jako rozstawiony do Play-Offów. Aspinall natomiast miał za sobą świetny okres gry, jednak w ostatnim czasie wydaje mi się, że nieco obniżył loty. Pójdę tutaj w wygraną Littlera po kursie 1.35.

Typy na Michael Van Gerwen – Rob Cross (02.05, 21:10)

2.03

POWYŻEJ 9.5 LEGÓW

betfan
Drugim spotkaniem, które omówimy do typowania będzie mecz pomiędzy Van Gerwenem, a Crossem. MVG znów nie wypadł najlepiej podczas ostatniego turnieju, albowiem w słabym stylu odpadł ze Smithem. Tam zupełnie nie był sobą i nawet przed długi czas nie potrafił rzucić potrójnej lotki. Tutaj stanie na przeciwko Crossa, która również ostatnio nie błyszczy, ale gra solidnie, jak na swoje możliwości. Spodziewam się tutaj mocno zaciętego spotkania i choć raczej MVG powinien je wygrać to wybiorę tutaj typ na powyżej 9.5 legów po kursie 2.03.

Premier League Darts Night 14 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Premier League Darts Night 14. Możemy tutaj obstawiać między innymi poszczególne pierwsze 4 spotkania. Znamy już faworytów i są to: Michael Smith (kurs 1.30) vs. Peter Wright (kurs 3.10), Luke Littler (kurs 1.35) vs. Nathan Aspinall (kurs 2.90); Michael Van Gerwen (kurs 1.50) vs. Rob Cross (kurs 2.40) oraz Luke Humphires (kurs 1.55) vs. Gerwyn Price (kurs 2.25).

Premier League Darts Night 14 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? TRANSMISJA

Zmagania darta w Premier League Darts Night 14 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy