Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów: Typy, kursy, zapowiedź 12.08
 W sobotę w Fortuna 1 Liga dojdzie do starcia dwóch drużyn, które zajmują jedne z ostatnich miejsc w ligowej tabeli. Zmierzy się Zagłębie Sosnowiec z Resovią Rzeszów, a stawką może być w końcu konkretne zapunktowanie. Po 3 kolejkach obie ekipy zgromadziły zaledwie 1 punkt na swoim koncie i przez to muszą szukać jak najszybciej punktów, aby odbić się od strefy spadkowej. Czy któraś z drużyn zainkasuje w końcu 3 punkty na swoje konto? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów.

Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów typy bukmacherskie

12 sierpnia w 4 kolejce Fortuna 1 Ligi będziemy świadkami ciekawego starcia, w którym zmierzy się Zagłębie Sosnowiec z Resovią Rzeszów. Zagłębie i Resovia po 3 kolejkach zgromadziły na swoich kontach zaledwie po jednym punkcie, przez to Zagłębie plasuje się na 15 miejscu, natomiast Resovia na 17 pozycji. Co ciekawe drużyna z Rzeszowa punkt wywalczyła w starciu z Białą Gwiazdą w pożegnalnym meczu Błaszczykowskiego, choć napór Białej Gwiazdy był duży to Resovia wyrwała jeden punkt. Teraz czas na starcie z Zagłębiem Sosnowiec, jednak spodziewam się, że Resovia mimo że nie jest wskazywana do wygrania meczu postawi się. Typuję BTTS - obie drużyny strzelą gola po kursie 1.80 w Betfan.

1.79

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi przygotowali dla bukmacherów kursy na spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów i tym samym wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Zagłębia Sosnowiec (kurs 1.90). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Resovi Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na wysokim poziomie 4.05. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.90, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie minimalnie niższym, bo 1.87.

Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Resovią Rzeszów w ramach 4 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 12 lipca o 20:00 na ArcerolMittal Park w Sosnowcu. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo w polskiej telewizji.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!