ENCE – GamerLegion: Typy, kursy, zakłady 03.05

Adrian Krawczyk

03 maja 2024

Esport, CS:GO, typy
  Historia lubi zataczać koło i już w piątek ENCE ponownie zmierzy się z GamerLegion podczas ESL Pro League Season 19. Będzie to spotkanie jednak 2 razy ważniejsze od pierwszego, albowiem ekipa, która wygra to spotkanie otrzyma kwalifikacje. Czy ENCE będzie w stanie zrewanżować się za wtorkową porażkę z GamerLegion? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ENCE – GamerLegion. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ENCE – GamerLegion?
  2. Zapowiedź meczu ENCE – GamerLegion
  3. Jakie są kursy na mecz ENCE – GamerLegion?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ENCE – GamerLegion?

ENCE – GamerLegion typy bukmacherskie

1.86

POWYŻEJ 2.5 MAPY

betfan
ENCE we wtorkowym meczu z GamerLegion wypadło bardzo słabo. Znów zawodnicy nie potrafili ze sobą współgrać i przegrali na Ancient oraz Overpassie 6:13 i 6:13. Niestety nie potrafili nawet zbytnio nawiązać walki, a jeżeli marzą o kwalifikacji to z pewnością dziś będą musieli zagrać znacznie lepiej. Co ciekawe ENCE zagrało bardzo dobry mecz z Monte, choć wydawało się, że tam polska ekipa może mieć bardzo ciężko, aby wygrać. Dzięki temu właśnie dziś mogą mierzyć się z GamerLegion ponownie. GamerLegion pokazało jednak, że również potrafi dobrze grać, albowiem choć wiadomo z MOUZ nie mieli szans i tam przegrali gładko 2:0, tak w meczu z forZe wykazali się bardzo dobrą grą i dzięki temu to oni zagrają z ENCE. Wydaje się, że to spotkanie może mieć inny obraz niż to, które mieliśmy we wtorek, jednak moim zdaniem dla ENCE ponownie będzie to bardzo ciężkie spotkanie. Wydaje mi się, że stać ich tutaj na wygraną, ale tym razem spodziewam się bardziej zaciętego meczu, dlatego wybieram typ na over 2.5 mapy w tym spotkaniu po kursie 1.86 w Betfan.

ENCE – GamerLegion kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy ENCE, a GamerLegion. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna ENCE (kurs 1.73). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna GamerLegion, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.02.

ENCE – GamerLegion GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz ESL Pro League Season 19, rozgrywany dnia 3. maja 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy