F1: GP Miami 2024 – transmisja i harmonogram. Gdzie oglądać?

Patryk Śliwiński

03 maja 2024

Logan Sargeant F1

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Miami. Podczas tego weekendu odbędzie się sprint. Przypomnijmy, że zmieniono format weekendów sprinterskich. W piątek rozgrywany jest 1. trening i kwalifikacje do sprintu, w sobotę sprint i kwalifikacje, a dopiero w niedzielę wyścig. Synoptycy nie spodziewają się deszczu. Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

F1: GP Miami 2024 – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze w Miami. Co ciekawe, to dopiero trzeci weekend na tym obiekcie. W piątek odbędą się trening i kwalifikacje do sprintu, w sobotę sprint i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Z racji różnic stref czasowych, kibice F1 będą musieli nieco później pójść spać. Najważniejsze sesje są zaplanowane na godziny nocne.

Sprawdź zapowiedź i typy na GP Miami 2024

Harmonogram GP Miami 2024 – o której godzinie oglądać:

Piątek 03.05
18:30 – 1. trening
22:30 – kwalifikacje do sprintu

Sobota 04.05
18:00 – sprint
22:30 – kwalifikacje

Niedziela 05.05
22:00 – wyścig

F1: GP Miami 2024 – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Będzie to ostatni rok Formuły 1 na platformie streamingowej Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza. Zaletą F1 TV jest korzystanie nie tylko z kamery telewizyjnej, ale możliwość śledzenia wyścigu z dowolnej kamery umieszczonej w bolidzie każdego kierowcy.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy