Zagłębie Lubin – Widzew Łódź: Typy, kursy, zapowiedź 29.04 | Ekstraklasa

Wojciech Sikora

29 kwietnia 2023

Zagłębie Lubin

Czas na 30. kolejkę polskiej Ekstraklasy, gdzie czeka nas sporo emocji, bowiem koniec sezonu coraz bliżej. Zagłębie Lubin, w jednym z dwóch meczów tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Widzewem Łódź. Dla gospodarzy szykuje się ostatnia prosta, która zdefiniuje ich miejsce na kolejny sezon. Za nimi ciężkie chwile i kiepskie wyniki, ale ich rywale również nie mają najlepszej formy. Kto dziś wypadnie lepiej? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Zagłębie Lubin – Widzew Łódź.

Zagłębie Lubin – Widzew Łódź: Zapowiedź meczu

Jeszcze niedawno wydawało się, że Zagłębie na dobre poprawiło swoją grę, ponieważ mieli nawet serię trzech zwycięstw z rzędu. Od tamtego czasu jednak przez sześć spotkań stać ich było tylko na trzy remisy, co aktualnie przełożyło się na miejsce zaledwie punkt nad strefą spadkową. Teraz spróbują swoich sił przeciwko Widzewowi Łódź, który mimo że obecny sezon ma dość dobry, to ma też za sobą trzy porażki z rzędu. Ich miejsce w lidze jednak nie jest kompletnie zagrożone, bowiem poprzednimi wynikami zapewnili sobie bardzo dobre 8. miejsce.

 

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź: Typy

1.63

OBIE STRZELĄ

betfan

Dla Zagłębia to starcie będzie bardzo istotne, bowiem w przypadku porażki mogą już po tej kolejce znaleźć się w strefie spadkowej. Widzew na swojej ziemi rozgromił ich aż 3:0, jednak tym razem spodziewałbym się goli z obu stron. Stawiam, że obie ekipy strzelą gola.

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz 30. kolejki Ekstraklasy, pomiędzy Zagłębiem Lubin a Widzew Łódź, odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 17:30 na stadionie Zagłębia Lubin w Lubiniu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport 3. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy