400 zł za gola w meczu Bayern – Real! Promocja Liga Mistrzów

Kamil Błaszczyk

29 kwietnia 2024

400 zł, Bayern Monachium, promocja

Kosmiczna promocja na Ligę Mistrzów! Polski, legalny bukmacher BETFAN oferuje aż 400 zł za przynajmniej jednego gola w meczu Bayern Monachium – Real Madryt! Ależ oferta!

Zgarnij 400 zł za minimum jednego gola w meczu Bayern – Real

400 zł za gola w meczu Bayern - Real! Promocja Liga Mistrzów

BETFAN oszalał i za darmo rozdaje pieniądze! Bukmacher oferuje aż 400 zł za przynajmniej jednego gola w meczu Bayern Monachium – Real Madryt! Półfinał Ligi Mistrzów zapowiada się ekscytująco, a wszyscy nowi gracze w BETFAN mogą dodatkowo podnieść swój poziom emocji i wyczekiwać na gola w tym spotkaniu! BETFAN rozdaje aż 400 zł za zdarzenie praktycznie pewne! Bayern i Real to zespoły grające ofensywny futbol i praktycznie nie ma możliwości, aby w ich bezpośrednim pojedynku przez 90 min nie padła ani jedna bramka!

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić pierwszy kupon na mecz Bayern Monachium – Real Madryt. Jeżeli w meczu padnie przynajmniej jeden gol, to zgarniesz dodatkowe 400 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 30 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ BAYERN – REAL

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim dowolny zakład z oferty na mecz Bayern – Real (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 30.04, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli w meczu Bayern – Real padnie gol, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 400 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny Sport Betfan

Najnowsze wpisy