Pobierz aplikację betfan na telefon
Zagłębie Lubin II – KKS Kalisz: Typy, kursy, zapowiedź 30.07 | II Liga
W sobotę kolejne mecze polskiej II Ligi. Czas na 2 kolejkę nowego sezonu, a w jednym z wielu meczy Zagłębie II Lubin podejmie na własnym boisku ekipę z Kalisza. Dla każdego zespołu pierwsze mecze kolejki są bardzo ważne, gdyż mogą one podbudować lub obniżyć ambicje zespołu na resztę sezonu. Gospodarze w swoim pierwszym meczu pokonali Stomil Olsztyn, i będą chcieli zdobyć dzisiaj kolejne 3 punkty. Czym im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Zagłębie II Lubin – KKS Kalisz.

 Zagłębie Lubin II – KKS Kalisz: Typy bukmacherskie

Już jutro, o godzinie 17:00 na stadionie w Lubinie, odbędzie się mecz między drużyną KKS Kalisz a rezerwami miejscowego Zagłebia. Ekipa przyjezdnych pragnie zdobyć pierwsze zwycięstwo w lidze. W inauguracyjnym spotkaniu, ekipa z Kalisza przegrała 1:0 z Radunią Stężyca, lecz teraz stoją przed kolejną szansą na zdobycie cennych trzech punktów.
Ekipa gospodarzy rozpoczęła zmagania od zwycięstwa 1:2 Stomilem Olsztyn i będą chcieli utrzymać zwycięską passę przed własną publicznością. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.53

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

 Zagłębie Lubin II - KKS Kalisz: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak wygrali tydzień temu w meczu wyjazdowym. W tym meczu, nie są jednak stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to aż 3.00. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie niższy i wynosi on 2.19. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.55

 Zagłębie Lubin II - KKS Kalisz: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Zagłębiem II Lubin a KKS Kalisz, w ramach 2 kolejki polskiej II Ligi, odbędzie się 30 lipca o 17:00 na Stadionie Zagłębia II Lubin. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!