Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zakłady 12.04

Adrian Krawczyk

12 kwietnia 2024

Zagłębie Sosnowiec

W piątkowym meczu otwierającym kolejkę numer 27. w Fortuna 1 Liga będzie starcie, w którym Zagłębie Sosnowiec podejmie na własnym obiekcie Górnik Łęczna. Wydaje się, że Sosnowiec nie ma już szans na utrzymanie, więc tak naprawdę w tym spotkaniu nie zagra już o nic. Łęczna natomiast musi punktować w walce o Ekstraklasę. Czy uda im się wygrać za 3 oczka? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna?
  2. Zapowiedź meczu Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna
  3. Jakie są kursy na mecz Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna?

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna typy bukmacherskie

2.45

WYGRANA G. ŁĘCZNA

betfan

Zagłębie Sosnowiec to najsłabsza ekipa tego sezonu w polskiej Ekstraklasie, przez co też plasują się oni na ostatniej pozycji w ligowej tabeli i ich szanse na utrzymanie są nikłe. Ich strata do miejsca dającego utrzymanie to już 12 punktów i tak naprawdę, aby się utrzymać musieliby wygrywać spotkanie za spotkaniem, na co szanse są bardzo małe. Górnik Łęczna natomiast walczy o Ekstraklasę i jak na ten moment jest na 5. lokacie dającej baraże. Tutaj przydałaby się im 3 punkty w starciu ze znacznie słabszym zespołem, dlatego pomimo że zagrają na wyjeździe to typuję ich wygraną.

 

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

  • Wygrana Zagłębie Sosnowiec – 2.81
  • Remis – 3.15
  • Wygrana Górnik Łęczna – 2.45
  • Powyżej 2.5 goli – 2.08
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.85

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Górnika Łęczna (kurs 2.45). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Zagłębie Sosnowiec, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.81. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna to może liczyć na kurs 4.15. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.08, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.67.

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Górnikiem Łęczna w ramach 27. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 12. kwietnia o 18:00 na ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy