Pobierz aplikację betfan na telefon
Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania: Typy, kursy, zakłady 29.01 | PNA
Pora wyłonić kolejne drużyny, które zagrają w ćwierćfinale, tegorocznej edycji Pucharu Narodów Afryki. Wyspy Zielonego Przylądka, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, podejmie rywalizację z drużyną Mauretanii. Zaskakująco dobrze poradziły sobie Wyspy Zielonego Przylądka w grupie, wygrywając dwa starcia i remisując jedno z nich. Teraz z dużymi nadziejami swoich kibiców podejmą rywali będących po znacznie cięższej przeprawie. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania?
  2. Zapowiedź meczu Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania.
  3. Jakie są kursy na mecz Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania?

Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania: typy bukmacherskie

Nikt nie spodziewał się raczej takiego przebiegu spotkań grupowych dzisiejszych „gospodarzy”. Od początku świetnie radzili sobie jednak w ataku, skutecznie wykorzystując swoje okazje. Łącznie strzelili aż siedem goli, tracąc zaledwie trzy. Teraz powalczą o ćwierćfinał i mają w nim spore szanse, ponieważ Mauretania nie pokazała się najlepiej w trzech poprzednich pojedynkach. Awans zapewniła im niespodziewana wygrana z Algierią.

1.90

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

WYGRAJĄ

betfan

W żadnym z trzech poprzednich spotkań Mauretania nie było przekonującą reprezentacją. Znacznie więcej do powiedzenia w swoich starciach miały Wsypy Zielonego Przylądka, które powinny również i dziś być drużyną podejmującą większą inicjatywę. Moim zdaniem to oni powinni zapewnić sobie awans już w regulaminowym czasie gry.

Wyspy Zielonego Przylądka - Mauretania: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Wysp Zielonego Przylądka - 1.90
  • Remis - 2.99
  • Wygrana Mauretanii - 4.55
  • Powyżej 2.5 goli - 2.63
  • Obie drużyny strzelą gola - 2.37
Bukmacherzy w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie Puchar Narodów Afryki. Faworytem meczu są Wyspy Zielonego Przylądka, na których przelicznik wynosi 1.90. Mniejsze szanse ma natomiast reprezentacja Mauretanii, na którą mnożnik został wyceniony na 4.55. Gracz, który zdecyduje się obstawić w tym spotkaniu może liczyć na kurs 2.99.

Wyspy Zielonego Przylądka - Mauretania: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Wyspy Zielonego Przylądka a Mauretania, w ramach 1/8 fazy Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 29 stycznia o 18:00. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!