Paderborn – Hamburger: Typy, kursy, zakłady 10.05 | 2. Bundesliga

Jan Paździerski

10 maja 2024

Paderborn

Przed nami kolejne ważne starcia w ramach ostatnich kolejek niemieckiej drugiej najwyższej ligi rozgrywkowej. Nadszedł czas na 33. kolejkę 2. Bundesligi. Liga nie zwalnia tempa, a co kolejkę jesteśmy świadkami wielu niespodzianek. W najbliższy piątek, ekipa Paderbornu podejmie na własnym boisku zespół Hamburgera. Czy gospodarze zdołają zatrzymać 3 punkty na własnym boisku? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Paderborn – Hamburger.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Paderborn – Hamburger?
  2. Zapowiedź meczu Paderborn – Hamburger.
  3. Jakie są kursy na mecz Paderborn – Hamburger?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Paderborn – Hamburger?

Paderborn – Hamburger: Typy bukmacherskie

1.53

OBIE STRZELĄ

betfan

Hamburger ma nadzieje na podtrzymanie swojej passy 2 zwycięstw z rzędu, po wygranej nad St. Pauli oraz Braunschweig. Ekipa gości wciąż ma realne szanse na awans do Bundesligi, lecz muszą wygrać 2 ostatnie mecze. W ostatnich 5 spotkaniach, zdobyli 10 punktów, i dziś będą starali się powiększyć dorobek punktowy. W tym meczu spodziewam się ofensywnej gry obu zespołów, gdyż obie ekipy prezentują ostatnio ofensywny futbol. Paderborn jest w bardzo dobrej formie, oraz jest rywalem z którym muszą się liczyć wszystkie zespoły. Obstawiam, że obie ekipy strzelą bramkę.

Paderborn - Hamburger: Kursy bukmacherskie

Wygrana Paderbornu - 3.45
Remis - 3.95
Wygrana Hamburgera - 1.85
Powyżej 2.5 gola - 1.34
Obie strzelą - 1.36
Paderborn będzie chciał zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu nie są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 3.45. Przelicznik na zwycięstwo Hamburgera SV wynosi 1.85. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.95.

Paderborn - Hamburger: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Paderborn - Hamburger, w ramach 33. kolejki 2. Bundesligi, odbędzie się 10 maja o 18:30 na Home Deluxe Arena. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie ViaPlay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy