Wyspy Owcze – Mołdawia: Typy, kursy, zapowiedź | 10.09 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

10 września 2023

Mołdawia
Za nami sporo niespodzianek, a dziś ponownie będziemy mogli śledzić starcia, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Wyspy Owcze, w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z Mołdawią. Gospodarze w meczu z Polską pokazali się z dobrej stroni i realnie mogą myśleć o punktach w tym pojedynku. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Wyspy Owcze – Mołdawia.

Wyspy Owcze – Mołdawia: Typy bukmacherskie

Mołdawia nie rozegrała jeszcze na obecnym zgrupowaniu meczu w ramach eliminacji do Euro, a jedynie spotkanie towarzyskie. W nim spotkali się z Austrią, która była zdecydowanym faworytem tego pojedynku. W końcowym efekcie jednak nie wygrali, a mimo napierania na rywali mecz zakończył się remisem. Mołdawia świetnie radziła sobie w obronie i dziś na pewno będzie to dla Wysp Owczych ciężka przeprawa. Choć ci w pojedynku z Polakami również potrafili bardzo długo bronić swojej bramki.
Starcie dwóch drużyn, które są bardzo nastawione na defensywę. Dziś jednak obie potrzebują bramek, a przede wszystkim punktów. Mołdawia ma obecnie pięć punktów w tabeli i może jeszcze powalczyć o awans na Mistrzostwa Europy. Będą musieli zaryzykować, co przełoży się na bramki Typuję powyżej 1.5 gola.

1.64

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Wyspy Owcze - Mołdawia: Kursy bukmacherskie

Minimalnie wyżej bukmacherzy stawiają tutaj szanse gospodarzy, czyli Wysp Owczych, na których obecny kurs wynosi 2.57. Eksperci nieco niżej widzą możliwość powodzenia gości, przez co mnożnik na ich triumf to 3.10. W przypadku remisu przelicznik, jaki oferuje BETFAN  to 2.97.

Wyspy Owcze - Mołdawia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Wyspami Owczymi a Mołdawią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 10 września o 18:00 na Torsvollur w Torshavn. Mecz będzie emitowany przez  stację Polsat Sport News z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy