Pobierz aplikację betfan na telefon
WTA/ATP Kanada: Typy i zapowiedź, występ Świątek i Hurkacza
Turnieje ATP i WTA rozgrywane w tym momencie w Kanadzie mają najwyższą rangę tuż za szlemami – 1000. W tym roku w Montrealu rozgrywają mecze mężczyźni, gdzie jedynym naszym reprezentantem jest Hubert Hurkacz. Z kolei w Toronto możemy oglądać zmagania kobiet i w tym turnieju także mamy jedną reprezentantkę i jednocześnie faworytkę – Igę Świątęk.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA Toronto 2022: Iga Świątek – Alja Tomljanovic (10.08. 17:00): Zapowiedź i typy

1.55

PONIŻEJ 20.5 GEMA

betfan

Iga Świątek wraca na korty twarde po przerwie i grze na kortach ziemnych i trawiastych. Trzeba przypomnieć, że Iga nie przegrała meczu na tej nawierzchni od 16 lutego, wygrywając kolejno 17 meczów. Alja Tomljanovic tego sezonu nie może uznać póki co za udany, a do turnieju trafiła po przejściu dwustopniowych kwalifikacji.

Polka z Australijką zagrały ze sobą jeden mecz właśnie w turnieju w Toronto w 2019 roku. Iga przełamała już w drugim gemie Alję, niestety przy wyniku 4:1 dla Świątek Tomljanovic doznała kontuzji i mecz skreczowała.

Myślę, że w tym meczu Iga nie da Alji większych szans, choć to jej pierwszy mecz na korcie twardym od drugiego kwietnia. Australijka w pierwszej rundzie w roli underdoga ograła Wiktorię Kudiermietową 6:4, 2:6, 7:6. Spotkanie, jednak nie stało na zbyt wysokim poziomie i to raczej Rosjanka mecz przegrała niż Australijka go wygrała. Stawiam tutaj, poniżej 20,5 gemów w całym meczu, Iga powinna szybko się rozprawić z przeciwniczką.

WTA Toronto 2022: Transmisja

Mecz drugiej rundy z udziałem Igi Świątek odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 17:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport. Relacje z meczów dostępne będą też na sport.betfan.pl.

ATP Montreal 2022: Emil Ruusuvuori – Hubert Hurkacz (10.08 02:00): Zapowiedź i typy

1.54

HURKACZ WYGRA

betfan

Hubert Hurkacz miał już przetarcie na kortach twardych i to właśnie z Emilem Ruusuvuori. Niestety mecz bez większej historii zakończył się wynikiem 4:6, 6:7 dla Fina. Mimo, że Polak zaserwował 10 asów to jego gra w wymianach wyglądała słano, a zwłaszcza przy okazji możliwości przełamań. Polak został przełamany raz, a tylko raz dał taką możliwość przeciwnikowi. Z kolei Emil bronił czterech break pointów i wszystkie skutecznie.

Wczoraj Fin rozegrał pierwszą rundę ze Stanem Wawrinką i nie do końca udany był to dla niego meczy, mimo że wygrał. Ruusuvuori musiał spędzić na korcie ponad dwie godziny by wygrać ostatecznie 2:1. Myślę, że mecz z Hubim będzie wyglądał kompletnie inaczej niż ich spotkanie sprzed paru dni. Stawiam tutaj na Huberta.

ATP Montreal 2022: Transmisja

Mecz drugiej rundy z udziałem Huberta Hurkacza odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 02:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport. Relacje z meczów dostępne będą też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!