Wolfsburg – Heidenheim: typy, kursy, zapowiedź 19.08 | Bundesliga

Wojciech Sikora

19 sierpnia 2023

Wolfsburg
Pierwsza kolejka nowego sezonu Bundesligi trwa w najlepsze, a przed nami jeszcze połowa spotkań. Wolfsburg, w jednym z ośmiu strać tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Heidenheim. Gospodarzy czeka dziś starcie z beniaminkiem, który jako mistrz awansował do najlepszych rozgrywek Niemiec. Goście są dziś skazywani na porażkę, ale czy na pewno nie będą w stanie zaskoczyć? Zapraszam na zapowiedź meczu Wolfsburg – Heidenheim.

Wolfsburg – Heidenheim: Typy bukmacherskie

Wolfsburg zakończył poprzedni sezon tuż za strefą pucharową i w tym sezonie będą mogli skupić się tylko na krajowych rozgrywkach. Spotkali się kilka dni temu w pucharze Niemiec z czwartoligowym zespołem i wygrali aż 6:0. Teraz zmierzą się z beniaminkiem, który zdominował w ubiegłym sezonie drugą Bundesligę, a teraz będą mogli powalczyć z najlepszymi w kraju. Okres przedsezonowy był dla nich udany i pięć sparingów zakończyli bez porażki.
Obie drużyny są bardzo ofensywnie nastawionymi ekipami, co przekłada się na dużą ilość strzałów, ale i wrzutek. Nieczęsto kończą się one golami, ale za to sporo można oglądać w obu meczach rzuty rożne. Dziś właśnie w tę stronę pójdę typując to starcie i liczę na co najmniej 9 kornerów.

1.54

POWYŻEJ 8.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Wolfsburg - Heidenheim: Kursy bukmacherskie

Wolfsburg jest w tym mecz stawiany w roli sporego faworyta, a kurs na ich wygraną to zaledwie 1.62. Z drugiej strony eksperci nie widzą większych szans u Heidenheim, na których mnożnik to aktualnie 5.10. Gracz, który postawi remis, może liczyć na przelicznik 4.20.

Wolfsburg - Heidenheim: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Wolfsburg a Heidenheim, w ramach 1. kolejki Bundesligi, odbędzie się 19 sierpnia o 15:30 na Volkswagen Arena w Wolfsburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy