Pobierz aplikację betfan na telefon
Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów: Typy, kursy, zapowiedź 20.08 | PGE Ekstraliga

Nadszedł czas na rewanże najbardziej wyczekiwanej i emocjonującej fazy rozgrywek polskiej PGE Ekstraligi. Oczy całego żużlowego świata będą skierowane na polskie tory, gdzie już w niedzielę czekają nas kolejne trzy mecze fazy play-off. Na ten dzień zaplanowano trzy rewanże, po tym jak tydzień temu odbyła się pierwsza runda ćwierćfinałów. W jednym z nich, Włókniarz Częstochowa podejmie na własnym torze zespół Stali Gorzów. Czy Częstochowianie potwierdzą swoją dobrą dyspozycję z pierwszego meczu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów.

Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów: Typy bukmacherskie

Na stadionie im. Edwarda Jancarza lepiej zaprezentowała się drużyna Włókniarza. Częstochowianie triumfowali 49:41. Najważniejszą rolę w gospodarzach odegrał Martin Vaculik, zdobywając 14 punktów z bonusem w sześciu startach. Natomiast po stronie Włókniarza najskuteczniejszy okazał się Leon Madsen, notując 11 punktów i bonus. Szczerze trzeba przyznać, że pech praktycznie wyeliminował ekipę z Gorzowa Wielkopolskiego z walki o medale. Mimo że teoretycznie Stal nadal ma szanse na półfinał, to zdobycie awansu będzie niezwykle trudne. Główną przeszkodę stanowi kontuzja Andersa Thomsena, który pełnił kluczową rolę w drużynie Stali.

1.57

WŁÓKNIARZ

-10.5

betfan

Biorąc pod uwagę kontuzję Thomsena i fakt, że Włókniarz będzie jechać u siebie, spodziewam się, że częstochowianie odniosą zwycięstwo. Aktualnie są silniejszą drużyną i powinni to potwierdzić w trakcie dzisiejszych zawodów żużlowych .Jednocześnie spodziewam się, że dobre zawody zanotuje Mikkel Michelsen. Jeśli w Gorzowie zdobył 9+1 punktów, to u siebie powinien osiągnąć choćby nieco lepszy wynik. 10 punktów jest w zasięgu jego możliwości. Obstawiam, że Włókniarz Częstochowa wygra z handicapem -10.5 punkta.

Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak zanotowali świetny występ w pierwszym meczu. W tym meczu są stawiani w roli zdecydowanego faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.07. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 9.0. Remis w tym spotkaniu to kurs 18.00.

Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów: transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Stalą Gorzów, w ramach rundy rewanżowej ćwierćfinałów fazy play off PGE Ekstraligi, odbędzie się 20 sierpnia o 19:15 na Stadionie Włókniarz w Częstochowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal + Sport 5, z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!