Pobierz aplikację betfan na telefon
Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń: Typy, kursy, zapowiedź 24.09 | PGE Ekstraliga
Przed nami rozstrzygająca faza rozgrywek PGE Ekstraligi, czyli czas na rewanżowy mecz o trzecie miejsce. Oczy całego żużlowego świata będą skierowane na polskie tory, gdzie już w niedzielę czeka nas pierwszy mecz o trzecie miejsce. Włókniarz Częstochowa podejmie na własnym torze zespół Apatora. Czy Częstochowianie zdołają odrobić straty z pierwszego meczu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń.

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń: Typy bukmacherskie

Spotkanie w Grodzie Kopernika w ramach pierwszego pojedynku o brązowy medal PGE Ekstraligi 2023 dostarczyło wielu emocji. Ostatecznie to toruńska drużyna „Aniołów” wykazała się lepszą formą. Mecz zakończył się wynikiem 50:40 na korzyść Apatora. Najwięcej punktów dla tego zespołu zdobył Emil Sajfutdinow, który zaprezentował się wręcz perfekcyjnie, gromadząc pełny dorobek 15 „punktów”. Solidny występ zanotował także Robert Lambert, który zapisał na swoim koncie 12 punktów. Jeśli zaś chodzi o drużynę Włókniarza, to najskuteczniej jeździł Leon Madsen, zdobywając 9 punktów oraz jeden „bonusowy” punkt.

1.45

WŁÓKNIARZ

– 2.5

betfan

Wydaje się, że to właśnie Madsen będzie liderem Włókniarza Częstochowa w trakcie rewanżowego meczu o III miejsce w PGE Ekstralidze. Uważam, że ten zawodnik powinien wykorzystać swoje doświadczenie, aby zdobyć przynajmniej 11 punktów. Posiada on wszelkie umiejętności, by to osiągnąć. Moim zdaniem Włókniarz może skorzystać z przewagi własnego toru, co zwiększa ich szanse na zwycięstwo. „Lwy” wydają się dobrze czuć na swoim torze, co może okazać się kluczowe w tej rywalizacji. Obstawiam, że Włókniarz wygra z handicapem -2.5 punkta.

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak przegrali swój pierwszy mecz. W tym spotkaniu również są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.45. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 3.00. Remis w tym spotkaniu to kurs 14.00.

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń: online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Apatorem Toruń w ramach meczu rewanżowego o trzecie miejsce PGE Ekstraligi, odbędzie się 23 września o 19:15 na Stadionie Włókniarza Częstochowa. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal + Sport 5, z polskim komentarzem.
    • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!