Włochy – Ukraina: Typy, kursy, zapowiedź 12.09 | el. ME

Adrian Krawczyk

11 września 2023

Włochy, typy
We wtorek będziemy świadkami bardzo ciekawego starcia w ramach eliminacji Mistrzostw Europy. Włochy podejmą na własnym obiekcie reprezentację Ukrainy. Co ciekawe Italia w grupie C sprawuje się bardzo słabo i właściwie kolejna utrata punktów znów może mocno skomplikować sprawę awansu na Euro. Ukraina natomiast punktuje tam gdzie trzeba, a dodatkowo dołożyła remis z Anglią i może z optymizmem patrzeć na mecz z Włochami. Czy również z Italią uda im się urwać punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Włochy – Ukraina.

Włochy – Ukraina typy bukmacherskie

Włosi z pewnością mogą już mówić, że drużyna Macedonii Północnej to dla nich koszmar. To przez nich nie pojechali na Mistrzostwa Świata, a w sobotę ponownie zremisowali 1:1 z Macedonią i ich sprawa bezpośredniego awansu na Euro nieco się skomplikowała. Teraz czas na mecz z Ukrainą, która potrafiła w sobotę urwać punkty Anglii we Wrocławiu. Ukraińcy pokazali, że potrafią się dobrze bronić, a dodatkowo wyprowadzają szybkie kontry. Mecz z Włochami zapewne będzie wyglądał podobnie i przy tak przeciętnej grze Włochów nie pokuszę się o typowanie na ich wygraną. Pójdę w zakład na BTTS w meczu, który został opatrzony kursem aż 2.15 w ofercie bukmachera Betfan. Po tak dobrym meczu Ukrainy z Anglią z pewnością są w stanie strzelić Włochom. Italia natomiast będzie podwójnie zmotywowana i z pewnością dorzuci coś od siebie do worka goli.

2.15

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Włochy - Ukraina kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Włochy - Ukraina wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Włoch (kurs 1.49). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości - Ukraina, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 7.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Włochy - Ukraina to może liczyć na kurs 4.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.99, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.79.

Włochy - Ukraina GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz reprezentacji pomiędzy Włochami, a Ukrainą w ramach 6 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 12 września o 20:45 na Stadio Giuseppe Meazza na San Siro w Mediolanie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na polskich kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy