Pobierz aplikację betfan na telefon
Włochy – Polska. Prasa w Italii nokautuje Biało-Czerwonych

Włochy – Polska 2:0. Prasa w Italii znokautowała Biało-Czerwonych po beznadziejnym meczu w ich wykonaniu. Dziennikarze z tamtego kraju przejechali się po reprezentantach naszej drużyny narodowej.

WŁOCHY BEZ LISTOŚCI DLA POLSKI

Włoscy dziennikarze zaczęli od bramkarzy. Wojciech Szczęsny był jedynym Polakiem, który został doceniony, natomiast Gianluigi Donnarumma nawet nie otrzymał oceny za swój występ. Powód? – Nawet nie wie, czy piłka była napompowana, bo ani razu nie miał okazji interweniować – twierdzą redaktorzy La Gazzetta Dello Sport.

– Polska to nie Estonia, ale nie było widać zbytniej różnicy. Przy czym to nie tylko wina rywali, a przede wszystkim zasługa Włochów, którzy zagrali wspaniale – czytamy na stronie LGdP. Włoscy dziennikarze napisali również, że Jacek Góralski został nazwany „dwunastym zawodnikiem Italii”, a Grzegorz Krychowiak po raz kolejny rozczarował i już w ogóle nie przypomina piłkarza, który grał w Sevilli.

CZAS NA REHABILITACJĘ Z HOLANDIĄ

Mamy nadzieję, że Polska zaprezentuje się lepiej w meczu z Holandią, który odbędzie się w środę, 18 listopada. Aktualnie Biało-Czerwoni zajmują trzecie miejsce w swojej grupie Ligi Narodów. Włochy mają dziewięć punktów, Holandia osiem, Polska trzy, a Bośnia i Hercegowina tylko dwa. Wiadomo już, że ta ostatnia reprezentacja spadnie do niższej dywizji, natomiast  walka o pierwszą lokatę ciągle jest otwarta. Nawet kadra Jerzego Brzęczka ma szansę na pierwszą lokatę, jednak musiałaby wygrać z Holandią, a Bośnia pokonać Włochów, co jest mało prawdopodobne.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!