Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Płock – Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź | 11.11 1. liga polska
Bardzo wyrównana jest w tym sezonie 1. liga polska i z pewnością do samego końca nie będzie wiadomo kto awansuje do Ekstraklasy. Pora na 15. kolejkę. Wisła Płock, w jednym z trzech pojedynków tego dnia, podejmie na swoim stadionie Odrę Opole. Lider tabeli podejmie dziś na wyjeździe byłą drużynę najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Zapowiada się bardzo ciekawe starcie, ale kto wypadnie w nim lepiej? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Wisła Płock – Odra Opole.

Wisła Płock – Odra Opole: Typy bukmacherskie

Wisła Płock w tym sezonie gra bardzo nierówno, co przekłada się na ich pozycję w tabeli, która aktualnie wynosi 10. miejsce. Po 14 kolejkach uzyskali zaledwie 20 punktów, a sporym problemem w ich grze jest brak skuteczności. Dziś podejmą Odrę Opole, która strzeliła w tym sezonie jedną bramkę mniej, jednak znacznie lepiej pilnuje dostępu do bramki. Goście przyjadą na stadion w Płocku mając siedem punktów więcej, choć patrząc na formę gospodarzy u siebie, ta różnica może stopnieć.
Ostatni raz obie ekipy grały wiele lat temu, a dokładnie w 2019 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, a Wisła nie jest tak dobra jak wtedy. Odra przyjedzie jednak na ten mecz po dwóch porażkach. Poziom obu ekip jest więc aktualnie bardzo zbliżony, dlatego typuję, że obie strzelą gola.

1.65

OBIE STRZELĄ

betfan

Wisła Płock - Odra Opole: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku bukmacherzy są jednomyślni i stawiają nieco wyżej szanse gospodarzy, czyli Wisły Płock. Kurs jaki można znaleźć na ich wygraną to 2.29. Przy zwycięstwie Odry Opole, gracz może liczyć na mnożnik 2.92. Remis to z kolei przelicznik wynoszący aktualnie 3.45.

Wisła Płock - Odra Opole: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Wisła Płock a Odra Opole, w ramach 15. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 11 listopada 17:30 na stadionie Orlenu w Płocku . Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Extra z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!