Pobierz aplikację betfan na telefon
Wisła Kraków – Bruk-Bet T.: typy, kursy, zapowiedź 12.05 | 1 Liga
Już w najbliższy piątek, rozpoczniemy kolejną kolejkę spotkań Fortuna 1 ligi. Wisła Kraków, w jednym z dwóch starć tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Termalice Bruk-Bet Nieciecza. Obydwie drużyny, muszą się mocno skupić na końcówce sezonu, ponieważ obie mają realna szansę na powrót do Ekstraklasy. W gorszej sytuacji znajduje się ekipa gospodarzy, która traci do gości tylko 1 punkt? Czy Wisła zdobędzie cenne 3 punkty w kontekście awansu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Wisła Kraków – Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Wisła – Bruk-Bet: Zapowiedź meczu

W bardzo dobrej formie są obecnie obydwie drużyny, i pokazują w tym sezonie, że myślą o powrocie do Ekstraklasy. Wisła piastuje obecnie 5 pozycję, lecz do miejsca premiującego bezpośredni awans tracą jedynie 2 punkty. Powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej, do główny cel Wiślaków w tym sezonie. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco, gdyż zagrają z mocną Termalicą, która ma jedno oczko więcej od gospodarzy, a pozwala im to zajmować 3 pozycję w lidze. Spotkanie to może zadecydować o bezpośrednim awansie jednej z ekip, a w 5 ostatnich meczach między tymi zespołami Wisła wygrała 3 razy, a 2 razy padł remis.

Wisła - Bruk-Bet: Typ

W tym starciu może wydarzyć się naprawdę wszystko. Oba zespoły grają bardzo dobrze i mają realną szansę na awans. Co prawda gospodarze tracą 1 punkt, który daje Termalice aż 2 pozycje przewagi w lidze. Obstawiam, że obie drużyny strzelą gola.

1.76

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Wisła - Bruk-Bet: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Termalicą Bruk Bet Nieciecza, w ramach 31. kolejki Fortuna 1 Ligi, odbędzie się 12 maja o 20:45 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!