Wisła Kraków – Arka Gdynia: Typy, kursy, zapowiedź 27.08

Adrian Krawczyk

26 sierpnia 2023

Miedź Legnica - Wisła Kraków typy
W sobotę w Fortuna 1 Liga będziemy świadkami wielkiego hitu, w którym Wisła Kraków zmierzy się z Arką Gdynia. Oczywiście to drużyna Białej Gwiazdy ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, jednak nie błyszczą oni w tym sezonie, dlatego też i Arka ma spore szanse na wyrwanie punktów w tym meczu. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Wisła Kraków – Arka Gdynia.

Wisła Kraków – Arka Gdynia typy bukmacherskie

Wisła Kraków podobnie jak w poprzednim roku bardzo przeciętne rozpoczęła zmagania w Fortuna 1 Liga. Znów może być kłopot, aby dogonić czołówkę pod koniec sezonu, więc Biała Gwiazda musi jak najszybciej zacząć punktować, aby znów nie było sytuacji, że niewiele zabraknie do powrotu do Ekstraklasy. Podobny plan ma natomiast Arka Gdynia, jednak im początek sezonu wyszedł nieco lepiej, albowiem po 5 meczach zdobyli 8 punktów. Spodziewam się otwartego spotkania i sporej ilości rzutów rożnych. Pójdę jednak w tym BTTS - obie drużyny strzelą gola, który w ofercie bukmachera Betfan został wyceniony na 1.64.

1.64

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Wisła Kraków - Arka Gdynia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Wisła Kraków - Arka Gdynia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Wisły Kraków (kurs 1.98). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Arki Gdynia, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.72, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.09.

Wisła Kraków - Arka Gdynia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Wisłą Kraków, a Arką Gdynia w ramach 6 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 27 sierpnia o 12:40 na Stadionie Miejskim imienia Henryka Reymana w Krakowie. Spotkana będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Polsat Sport..
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy