Pobierz aplikację betfan na telefon
Wieczysta Kraków – Bruk-Bet II Nieciecza: Zapowiedź oraz typ

W sobotę o godzinie 15:00 rozpocznie się pierwszy z dwumeczu barażowego o awans do III ligi. Wieczysta Kraków zmierzy się z rezerwami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. To krakowianie są faworytem tego spotkania. Z okazji tego meczu polski, legalny bukmacher BETFAN przygotował specjalną ofertę MATCHDAY BOOST, w której podwyższa kurs na dane zdarzenie.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Wieczysta Kraków – Bruk-Bet II Nieciecza (25.06, 15:00) – MATCHDAY BOOST

W sobotę, 25 czerwca swój mecz w ramach pierwszego meczu barażowego o III ligę rozegra Wieczysta Kraków z Bruk-Bet II Niecieczą. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić, że w meczu wygra drużyna Wieczystej Kraków. BETFAN podwyższył kurs na zwycięstwo gospodarzy z 1.32 na aż 2.00. Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 25 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

Wieczysta Kraków – Bruk-Bet II Nieciecza (25.06, 15:00) – Ekipa Franciszka Smudy w drodze po awans

Awans do III ligi to kluczowy cel na ten sezon zespołu Wieczystej Kraków. Drużyna gospodarzy jest obudowana gwiazdami pokroju Sławomira Peszki, czy też Radosława Majewskiego. Awans wydaje się być formalnością, jednak rezerwy Termaliki również spisują się bardzo dobrze w tym sezonie. Czeka nas ciekawa rywalizacja, jednak to Wieczysta wydaje się być oczywistym faworytem tego spotkania. Moim zdaniem warto skorzystać z oferty MATCHDAY BOOST w BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!