Widzew Łódź – Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź | 04.11 Ekstraklasa

Wojciech Sikora

04 listopada 2023

Widzew Łódź
Zmagania w naszej rodzimej lidze, są w tym sezonie bardzo wyrównane. Pora na następne rozstrzygnięcia w ramach 14. kolejki Ekstraklasy. Widzew Łódź, w jednym z trzech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie z Wartą Poznań. Oba kluby pozostawiają kibicom wiele do życzenia, bowiem znajdują się w drugiej części tabeli. Widać jednak po obu stronach lekkie przebudzenie. Kto z nich okaże się dziś lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Widzew Łódź – Warta Poznań.

Widzew Łódź – Warta Poznań: typy bukmacherskie

Widzew Łódź obecnie znajduje się na 12. miejscu, choć tracą zaledwie siedem punktów do piątej Pogoni Szczecin. W tym sezonie nasza liga jest nadzwyczaj wyrównana i ich zwycięstwo dziś, może dać im nawet 9. miejsce. Warta Poznań w teorii znajduje się o trzy lokaty niżej od gospodarzy, tuż nad strefą spadkową, ale dzieli ich zaledwie jeden punkt. Wygrana może dać klubowi z wielkopolski awans aż o sześć miejsc. Biorąc pod uwagę ich formę, wszystko jest tutaj możliwe.
W poprzednim sezonie lepsza okazywała się ta drużyna, która występowała w roli gości. Aktualna sytuacja i forma obu drużyn, także może dać taki wynik. Warta nie przegrała od czterech spotkań, a z kolei Widzew odniósł jedną porażkę na ostatnie pięć. Obie drużyny grają raczej defensywnie, dlatego typuję poniżej 2.5 gola.

1.56

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Widzew Łódź - Warta Poznań: kursy bukmacherskie

Kursy na to spotkanie wyglądają bardzo interesująco, a aktualny na zwycięstwo Widzew Łódź wynosi 2.49. Warta Poznań stawiana jest więc w roli minimalnego underdoga, a przelicznik na ich wygraną to w tej chwili wynosi około 2.92. W przypadku remisu mnożnik, na jaki może liczyć gracz to 3.10.

Widzew Łódź - Warta Poznań: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Widzew Łódź a Wartą Poznań, w ramach 14. kolejki polskiej Ekstraklasy odbędzie się 4 listopada o godzinie 17:30 na stadionie Widzewa Łódź w Łodzi. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Canal + Sport i Canal + Sport 3. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy