300 zł za gola w meczu Borussia – PSG! Promocja Liga Mistrzów

Kamil Błaszczyk

30 kwietnia 2024

PSG, promocja, 300 zł

Promocja Liga Mistrzów! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł, jeśli padnie przynajmniej jeden gol w meczu BVB – PSG!

Zgarnij 300 zł za przynajmniej jednego gola w meczu Borussia – PSG!

300 zł za gola w meczu Borussia - PSG! Promocja Liga Mistrzów

W drugim półfinale Ligi Mistrzów Borussia Dortmund zmierzy się z PSG! BETFAN z tej okazji ma również świetną promocję dla wszystkich nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta u tego polskiego, legalnego bukmachera. Gol w meczu BVB – PSG to praktycznie popularny pewniaczek, ponieważ obie drużyny prezentują w swojej grze ofensywne nastawienie. Nie pozostaje nic innego jak założyć konto i cieszyć się z dodatkowych 300 zł!

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić pierwszy kupon na mecz Borussia Dortmund – Paris Saint-Germain. Jeżeli w meczu padnie przynajmniej jeden gol, to zgarniesz dodatkowe 300 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

• Otwórz konto z kodem SPORTBETFAN

• Wpłać dokładnie 30 zł

2. ZAGRAJ KUPON NA MECZ BORUSSIA – PSG

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim dowolny zakład z oferty na mecz BVB – PSG (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 01.05, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli w meczu BVB – PSG padnie gol, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny Sport Betfan

Najnowsze wpisy