Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA: Knicks i Pacers mogą zamknąć serię, a w Cleveland walka o prowadzenie
Oto typy NBA Playoffs na kolejną już noc. Szesnaście najlepszych drużyn staje do walki o mistrzostwo NBA. Z tej okazji codziennie będziemy dostarczać nasze proponowane typy na mecze w fazie NBA Playoffs. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA.

TYPY NBA: 30 kwietnia/ 1 maja

Najbliższej nocy odbędą się dwie serie, gdzie gospodarze najbliższego meczu wygrywają 3:1 i staną przed szansą „zamknięcia” serii i przypieczętowania awansu do drugiej rundy. Kluczowe starcie odbędzie się również w Cleveland. Dotychczas w rywalizacji Cleveland Cavaliers – Orlando Magic wygrywała drużyna, która grała u siebie. Ten kto wygra następne spotkanie zyska bardzo dużą przewagę mentalną.

New York Knicks – Philadelphia 76ers (godz. 01:00, 01.05) [3:1]

1.58

NY KNICKS

betfan

  New York Knicks nie pozwolili wyrównać serii drużynie 76ers i po fenomenalnym meczu Jalena Brunsona (47 punktów, 10 asyst) wygrali mecz numer cztery. Na piąte spotkanie wracają do Nowego Jorku i to w Maddison Square Garden mogą przypieczętować pierwszy od dawna awans do drugiej rundy. Drużyny z Filadelfii nie można jednak spisywać na straty, bo trzeba zaznaczyć, że wszystkie 4 mecze były wyrównane, co można zauważyć po wynikach tych meczów. Piąte spotkanie także powinno być bardzo wyrównane, ale z uwagi na to, że Knicks grają w swoim MSG, stawiam na wygraną i awans najbliższej nocy NY Knicks.

Cleveland Cavaliers - Orlando Magic (godz. 02:00, 01.05) [2:2]

1.50

CLEVELAND CAVALIERS

betfan

  Ta rywalizacja jest jednocześnie bardzo wyrównana, ale także i bardzo jednostronna. Wyrównana pod względem wyniku serii, bo po dwóch wygranych Cavaliers, dwa razy wygrali Magic i mamy remis. Jednostronna, bo każdy mecz był pod dyktando jednej drużyny i kończył się wysokim zwycięstwem, a za każdym razem wygrywała drużyna grająca na swoim parkiecie. Nie zdziwi mnie jak najbliższe 2 mecze znowu wygrają gospodarze i zadecyduje mecz numer siedem. Najbliższej nocy stawiam na Cleveland Cavaliers.

Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (godz. 03:30, 01.05) [1:3]

1.57

INDIANA PACERS

betfan

  Już dzisiejszej nocy możemy być świadkami jednej z największych niespodzianek pierwszej rundy Playoffs. Milwaukee Bucks przegrywają z Indianą Pacers w serii 1:3, a pamiętamy, że to "Kozły" były górą w pierwszym spotkaniu. Niestety dla tej drużyny, Giannis Antetokoumpo znów nie zagrał, a dodatkowo niedostępny był Damian Lillard. Co więcej Grek i sprowadzony przed sezonem z Portland rozgrywający nie zagrają prawdopodobnie także w meczu piątym i tak jedna z drużyn, która miała walczyć o mistrzostwo pewnie odpadnie w pierwszej rundzie.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!