Widzew Łódź – Legia Warszawa: Typy, kursy, zakłady 10.03

Adrian Krawczyk

10 marca 2024

Widzew

Hitowym meczem będzie starcie dwóch nielubianych przez siebie drużyn. Chodzi tutaj o mecz Widzew Łódź – Legia Warszawa. Spotkanie zostanie rozegrane w Łodzi i z pewnością możemy spodziewać się wyśmienitej atmosfery, w której zobaczymy na pewno dużo walki na boisku. Kto więc w tym starciu wyjdzie z niego zwycięsko? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Widzew Łódź – Legia Warszawa.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Widzew Łódź – Legia Warszawa?
  2. Zapowiedź meczu Widzew Łódź – Legia Warszawa
  3. Jakie są kursy na mecz Widzew Łódź – Legia Warszawa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Widzew Łódź – Legia Warszawa?

Widzew Łódź – Legia Warszawa typy bukmacherskie

1.99

WYGRANA LEGII

betfan

Widzew Łódź niewątpliwie w ostatnim czasie przeżywa okres słabszej gry. To dobra okazja dla Legii, aby tutaj wyrwać 3 punkty, albowiem drużyna Wojskowych też nie gra w drugiej części sezonu najlepiej. Dodatkowo warto podkreślić, że zagramy w Łodzi, a publiczność z pewnością nie będzie utrudniała tego zadania Legii. Mimo wszystko, jeżeli tutaj legioniści nie wywalczą 3 punktów mogą powoli przestać marzyć o mistrzowskim tytule. Wygrana w tym spotkaniu jest musem i pod gorszą grę Widzewu spodziewam się, że Legia tego dokona. Typuję ich wygraną.

 

Widzew Łódź - Legia Warszawa kursy bukmacherskie

  • Wygrana Widzew Łódź – 3.60
  • Remis – 3.45
  • Wygrana Legia Warszawa – 1.99
  • Powyżej 2.5 goli – 1.85
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.74

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Widzew Łódź - Legia Warszawa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Legii Warszawa (kurs 1.99). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Widzew Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Widzew Łódź - Legia Warszawa to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.85, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.88.

Widzew Łódź - Legia Warszawa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Widzewem Łódź, a Legią Warszawa w ramach 24. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 10 marca o 17:30 na Stadionie Widzewa Łódź. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Widzew Łódź - Legia Warszawa przeprowadzi telewizja Canal+Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy