Weibo – T1: Typy, kursy, zapowiedź 19.11 | Finał MŚ LOL 2023

Adrian Krawczyk

18 listopada 2023

Esport, typy
Już w niedzielę o godzinie 9:00 czasu polskiego Weibo zmierzy się z T1 w ramach finałowego starcia Mistrzostw Świata w League of Legends 2023. Oczywiście według analityków zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma koreańskie T1, jednak jako, że finały rządzą się swoimi prawami to i Weibo Gaming będzie szukać swoich szans. Kto więc sięgnie po historyczny sukces w finale? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Weibo – T1.

Weibo – T1 typy bukmacherskie

Drużyna T1 to najbardziej utytułowana ekipa w historii cybersportu. Od sezonu 2022 jednak prześladuje ich nieco klątwa drugich miejsc. W tym sezonie także zajmowali już 2 lokatę podczas LCK Spring 2023. Weibo natomiast do LOL-a wszedł przebojem, bo jest to dość świeża drużyna, która już ma szansę osiągnąć ogromny sukces. Ciężko wyobrazić sobie przegraną T1 w tym spotkaniu, tym bardziej, że jeżeli sięgniemy w historię to w meczach Play-Offów T1 nigdy nie przegrało z chińską drużyną. Tutaj wydaje się, że scenariusz będzie podobny, czyli wygrana T1, jednak kurs jest nieco za słaby do typowania. Ja wybrałem z oferty bukmachera inny typ, a mianowicie zakład specjalny: T1 wygra oraz over 3.5 mapy  w spotkaniu i Gumayusi najwięcej zabójstw w meczu. Dzięki temu mamy łączony kurs 3.25.

3.25

WYGRANA T1 I +3.5 MAPY

ORAZ GUMAYUSI NAJWIĘCEJ ZABÓSJTW

betfan

Weibo – T1 kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w League of Legends pomiędzy Weibo Gaming, a T1. Jasno wynika, że  faworytem do wygrania spotkania  jest koreańska drużyna T1 (kurs 1.27). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna chińska – Weibo Gaming, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.65. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 3.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.58, a na powyżej 3.5 wysoki kurs 1.42 w ofercie bukmachera Betfan.

Weibo – T1 droga do finału

W drodze do finału Weibo Gaming przegrało zaledwie 2 spotkania. Były to 2 mecze grupowe – najpierw z G2 Esports, a następnie z KT Rolster. T1 natomiast w drodze do finału na Mistrzostwach przegrali zaledwie 1 mecz, kiedy to ulegli 0:1 Gen.G. Jeżeli spojrzymy w drabinki ćwierćfinałowe to Weibo miało tam niewątpliwie łatwiejszego rywala i ograli pewnie 3:0 NRG Esports. T1 natomiast po zaciętym meczu także pewnie ograło 3:0 LNG Esports. W półfinale Weibo Gaming było underdogiem, ale po super zaciętym meczu ostatecznie wygrali 3:2 z Bilibili Gaming. T1 natomiast znów miało równorzędnego rywala, ale pewnie wygrali 3:1 z JD Gaming.

Weibo – T1 przewidywane składy

Skład Weibo Gaming: TheShy, weiwei, Xiaohu, Light, Crisp Skład T1: Zeus, Oner, Faker, Gumayusi, Keria

Weibo – T1 GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny finałowy mecz World Championship League of Legends pomiędzy Weibo Gaming a T1, rozgrywany dnia 19 listopada 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy